president.gov.ua

Президент України підписав указ про національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО

  Реалізація указу дасть змогу привести у відповідність до чинних нормативно-правових актів систему й механізм координації діяльності органів виконавчої влади у сфері євроатлантичної інтеграції

  Президент Петро Порошенко підписав указ "Про річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО". Про таке повідомляє прес-служба глави української держави.

  "Відповідно до указу, Кабінет Міністрів щороку забезпечує розроблення проектів річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО на відповідні роки згідно з положенням і здійснює координацію діяльності центральних органів виконавчої влади та інших державних органів з виконання річних національних програм", – зазначено у повідомленні.

  У прес-службі Президента наголосили, що реалізація указу дасть змогу привести у відповідність до чинних нормативно-правових актів систему й механізм координації діяльності органів виконавчої влади у сфері євроатлантичної інтеграції, а також адаптувати цикл річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО до критеріїв та стандартів, що застосовуються у Північноатлантичному альянсі.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон про валюту, який лібералізує обіг валюти і вводить принцип "дозволено все, що не заборонено".

  Попередній матеріал
  Пішов із життя відомий радянський артист
  Наступний матеріал
  Уперше в світі: в США запустили мережу 5G

  Президент України вручив Олланду орден Свободи

  "Ніч на Банковій": до Адміністрації Президента прийшли обурені активісти – включення

  День народження Президента: що пишуть Порошенку в соцмережах

  Курс до НАТО, томосу – бути, ніякої "дружби" з РФ: про що Президент говорив у Раді

  В Україні відбувається "повне розмосковлення" церкви – Порошенко

  Порошенко повідомив про різке скорочення держборгу України