Президент розповів, завдяки кому провалився проект "Новоросія"

60% тих, хто воює за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, говорять російською мовою, сказав Президент

Проект "Новоросія", який мав охопити дев’ять областей України, провалився завдяки спільним діям української влади, волонтерів, війська, громадських організацій та народу. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі в Миколаєві зі студентами і викладачами Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, повідомляє УНІАН.

"Колись Путін робив величезну ставку не лише на Харків і Запоріжжя, але й на Одесу, Миколаїв і Херсон у своєму божевільному проекті "Новоросія". І проект "Новоросія" провалився не лише дякуючи діям української влади чи волонтерам, українського війська чи українських громадських організацій, а й дякуючи українському народові, у тому числі й мешканцям Миколаєва", – сказав Порошенко.

За його словами, на сході України, у зоні АТО, 60% тих, хто воює зі зброєю в руках за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, говорять російською мовою.

Нагадаємо, у травні 2015 року Порошенко заявляв, що проект "Новоросія", який мав охопити дев'ять областей України, провалився, і назвав це найбільшою перемогою за свій перший рік президентства.

Окрім того, за інформацією прес-служби Президента, глава держави присвоїв Чорноморському державному університету імені Петра Могили статус національного. 

Як повідомляв 5.ua, на День незалежності у 2015 році Президент заявив, що Україна була, є і буде, а "Новоросія" - міфічний Мордор.

Попередній матеріал
Нинішній штат Міністерства окупованих територій – чотири людини
Наступний матеріал
Андрій Тетерук: Свою кулю ти не почуєш, а на інші не варто і відволікатися

Транснаціональна компанія інвестувала $180 млн у будівництво виробничо-перевантажувального комплексу

У Миколаєві активісти принесли екс-голові ОДА шкарпетки, сухарі та цигарки

Порошенко вимагає у Луценка й Авакова звільнити прокурора та начальника поліції Миколаївської області

Порошенко: голова Миколаївської облдержадміністрації подав у відставку

Матіос назвав, коли закінчиться розслідування у справі одіозного миколаївського чиновника Романчука

Одіозного миколаївського чиновника Романчука арештували на 2 місяці