Порошенко: голова Миколаївської облдержадміністрації подав у відставку

  Має бути не лише кримінальна, а й політична відповідальність

  Корупціонери будуть сидіти у в'язниці. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу на відкритті виробничо-перевантажувального комплексу "Бунге Україна".

  "У Миколаївській області потрібно було приїжджати прокурорським працівникам і службістам з Київа для того, щоб припинити корупційні факти у Миколаєві. Корупціонери будуть сидіти у в'язниці. Це моя принципова позиція. І не лише корупціонери, а й ті хто, або дозволяє, або не реагує, на кричущі факти корупції. Бо має бути не лише кримінальна, а й політична відповідальність", - повідомив Президент.

  "Можу вам наголосити, що вчора у мене була зустріч з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Вадимом Меріковим. І не зважаючи на певні досягнення, роботу з АТО, іншими речами, після розмови зі мною Вадим Меріков написав заяву про звільнення з посади голови обласної державної адміністрації. Це є політична відповідальність. Наголошую на тому, що цим не обмежиться", – додав він.

  Нагадаємо, голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков 27 квітня подав у відставку через новий закон про держслужбу.

  Попередній матеріал
  Суддю, що відпустила командира "Беркута", відсторонили від посади
  Наступний матеріал
  Неоновий зелений костюм Єлизавети ІІ зчинив бум серед користувачів мережі

  Порошенко планує зняти проблему завищених портових зборів і доступу до причалів

  Садовий розповів, хто відправляє його у відставку протягом п'яти років

  Кличко подав у відставку з посади голови партії БПП

  Ека Згуладзе прокоментувала свою відставку: офіційна заява