Нинішній штат Міністерства окупованих територій – чотири людини

  Кінцевою метою діяльності відомства має бути реінтеграція окупованих територій у єдиний конституційний простір України

  Про це повідомив перший заступник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, керівник апарату Юсуф Куркчі.

  "На рівні держави завдання реалізації державної політики щодо Автономної республіки Крим та міста Севастополь покладено на Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Виклики з якими стикаються громадяни на окупованих територіях потребують оперативного реагування. Зрозуміло, що нас, як головний орган у системі, не можуть влаштовувати терміни, встановлені Кабміном для прийняття рішень", – повідомив представник відомства.

  За його словами, й досі не визначено єдиної стратегії та плану дій щодо тимчасово окупованого Криму.

  "Ми розуміємо, що суспільство очікує швидких результатів від роботи Міністерства та позитивних зрушень. Проте, коли йде мова про результати Міністерства, ніхто не задається питанням стосовно кількості працюючих у відомстві. Хочу зауважити, станом на сьогодні у складі Міністерства перебуває лише чотири особи, тобто міністр та його заступники", – повідомив Куркчі.

  Крім того, він додав, що Міністерство не має затвердженого бюджету на свою діяльність та визначеної організаційної структури.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко заявив, що єдина можливість повернути окуповані райони – це політико-дипломатичне врегулювання.

  Попередній матеріал
  На Запоріжжі до смерті забили бійця у військовій частині
  Наступний матеріал
  Президент розповів, завдяки кому провалився проект "Новоросія"

  На тимчасово окупованих територіях залишаються до 2 млн українських музейних експонатів

  В окупованому Криму активісти розпочали флешмоб із кримськотатарською символікою

  В окупованому Криму активіста Євромайдану засудили до 10 років колонії

  Стець розповів, коли в окупованому Донбасі відновиться українське мовлення