Захоплення заручників у Луцьку
Захоплення заручників у Луцьку Фото з соцмереж

"Президент пішов на поступки локальному терору – значить, може піти і на поступки Путіну" – Мирослав Гай

Читайте по-русски
У Зеленського викривлене розуміння діяльності ЗСУ і подій на сході, каже він

Мирослав Гай, заступник голови Ради резервістів, пояснив, чому президент Зеленський вчинив неправильно, пішовши на поступки луцькому нападнику. Про це він розповів в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Дії президента абсолютно неправильні. Тому що реакція на дії президента тільки привертає увагу, в очах злочинця, до власної персони і до того, що вона коїть. Робити такі кроки... Довкола президента зосередилися не дуже фахові люди, які порекомендували йому цей хибний крок", – акцентував Мирослав Гай.

Він пояснив, як Росія може використати вчинок Зеленського на свою користь. Адже керівник держави, який пішов на поступки, може піти й на поступки Путіну, якщо той натисне. І в цьому криється загроза.

"Загалом хибне ставлення у президента до війни, російської агресії, він боїться назвати Путіна злочинцем. Ми бачимо, що президент готовий піти на поступки локальному терору – це значить, що він піде і на поступки Путіну, якщо той, наприклад, захоче просунути свої ініціативи. У цьому є загроза", – розмірковує військовослужбовець.

"У нього (президента – ред.) неадекватне, скривлене розуміння діяльності Збройних сил, чим мають займатися ЗСУ і що відбувається на сході. Те, що президент мовчав і за 4 дні не спромоглися евакуювати наших хлопців – це ганьба", – додає Мирослав Гай.

Раніше ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян сказав, що захоплення заручників у Луцьку – це "мильна опера" і постановка для порятунку рейтинга Зеленського.

Попередній матеріал
Вшановують полеглих та готують прапори: як Попасна святкує річницю визволення від "руського миру"
Наступний матеріал
КСУ перевіряє на конституційність медичну реформу – відео
Loading...