Мирослав Гай
Мирослав Гай відкриті джерела

"Їхати на БТРі, коли терорист уже затриманий – це нефахово" – Мирослав Гай про спецоперацію в Луцьку

Читайте по-русски
Коли є загроза дистанційного підриву, мобільний зв'язок навколо глушиться, а цього не зробили, помітив воїн

Операція зі звільнення заручників у Луцьку 21 липня відбулася абсолютно непрофесійно, наголошує заступник голови Ради резервістів Мирослав Гай. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Штурм був виконаний непрофесійно. Якби терорист був освіченою людиною в такій діяльності, могли б загинути люди", – наголошує Мирослав Гай.

"Перше: ішлося про те, що автобус замінований. Кидати туди світлошумові гранати, їхати на БТРі після того, як уже терорист затриманий, – як на мене, це нефахово. Друге: зв'язок у районі був не погашений. Зазвичай, коли є загроза дистанційного підриву, є певні протоколи, за якими зв'язок глушиться повністю. А безпосередньо з людиною, яка вчинила злочин, налаштовується інший вид зв'язку", – перераховує армієць зауваження. Він також додав, що професійний бойовик вистрілив би в голову працівнику поліції, який підходить на переговори без шолома.

"Я не розумію, чому штурмували автобус уже після того, як здався терорист і на нього були надягнені кайданки, і саме працівники поліції або Національної гвардії. У Луцьку є професійний підрозділ ЦСО "Альфа", це їхнє завдання – займатися контртерористичною діяльністю", – наголосив Мирослав Гай.

За його словами, представники "Альфи", з якими він обговорював ситуацію, були "шоковані цими незрозумілими діями".

Попередній матеріал
Серія "Чорного дзеркала": як українці відреагували на дії правоохоронців та вчинок Зеленського
Наступний матеріал
Правоохоронці посилюють заходи безпеки після інциденту в Луцьку: яка ситуація в Києві
Loading...