radiosvoboda.org

Прес-секретар НАБУ: Насіров може втекти з України, а може і не втекти, а може ще щось зробить

Натепер Насіров має носити електронний браслет

Національне антикорупційне бюро обмежене можливостями, передбаченими чинними законодавством. Тобто якихось додаткових заходів, які б гарантували, що Роман Насіров не втече за кордон – вони не застосовуватимуть. Впевнені, що застави у 100 мільйонів, електронного браслета стеження, зданих закордонних паспортів достатньо, щоб гарантувати перебування підозрюваного в Україні і його співпрацю зі слідством. Або ж не досить – але це вже покаже час, кажуть "5 каналу" в НАБУ.

"Чинне законодавство передбачає ухвалу суду, якою визначено, що в разі внесення застави на підозрюваного покладається ряд обов'язків. Зокрема носіння електронного засобу контролю – так званого електронного браслету і здача паспортів, які дозволяють йому виїхати за кордон. Тобто такі механізми є, а що трапиться – це ми вже будемо з вами спостерігати. Трапитися може насправді дуже багато чого, він може залишити територію України, може не залишити територію України, може, він ще щось зробить, а може, не він. Тому зараз говорити про те, що буде, якщо… ми б не хотіли", – розповіла прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

За повідомлення журналістів "5 каналу", станом на зараз два адвокати Насірова перебувають у приміщенні Лук'яніського СІЗО, де утримується відсторонений чільник ДФС. Вони надають документи, які підтверджують внесення застави і як тільки керівництво СІЗО їх отримає, Насіров може позбирати свої речі і вийти "на всі чотири сторони".

Як повідомляв 5.UA, дружина Насірова внесла за нього 100-мільйонну заставу.

Попередній матеріал
Путін провів зустріч за зачиненими дверима з представниками бізнесу через Україну
Наступний матеріал
Вчені виявили ген, що керує старінням мозку
Loading...

НАБУ обшукує управління ДФС у Харківській області

Суд у справі Насірова оголосив вирок: голову ДФС заарештували – відео

"Пригоди податківця": Історія із ковдрою в клітинку, протистоянням НАБУ і вахтером Феофанії

НАБУ: Якщо відведення судді не розглянуть, Насірова ввечері доведеться звільнити

На ношах, з крапельницею і заплющеними очима: як Насіров зустрів свій день народження

Чи то при тямі, чи ні: адвокат Насірова розповів, що з підзахисним