Сергій Сівохо
Сергій Сівохо 5 канал / Час. Підсумки тижня

Позов проти ветеранів ООС: "потерпілий" Сівохо боїться приходити до суду – включення

Читайте по-русски
Засідання перенесли на 4 листопада, планується допит свідків

Відбулося чергове засідання суду у справі Сергія Сівоха проти ветеранів російсько-української війни. Бійців АТО Тамаріна, Каплю і Демидова звинувачують у хуліганстві.

Сьогодні ветеранів АТО прийшли підтримати представники Нацкорпусу, через що, за словами адвоката Сівоха, той не з'явився на засіданні нібито через страх бути побитим. Обвинувачені пропонували можливість виходу на онлайн-зв'язок або варіант із входом через чорний вхід, але ні Сівохо, ні Бужанський не хочуть брати участь у судовому процесі. Засідання перенесли на 4 листопада, планується допит свідків, щоб остаточно встановити, чи планували ветерани заздалегідь свої "хуліганські дії".

"Це дві абсолютно різні події, направлені на 2 різних людей, але те, що є спільна особа, мій побратим Демидов, який був і там, і там. Вони намагаються зробити із нас ОПГ, яке терористично залякує. Там були якісь смішні формулювання. Намагаються ствердитись за рахунок приниження когось. Це повний абсурд", – сказав Тамарин.

На минулому засіданні обвинувачені просили про відвід судді та закрити справу через відсутність складу злочину, натомість отримали відмову, а справу Сівоха і Бужанського об'єднали через присутність в обох інцидентах Олександра Демидова.

Нагадуємо, інцидент, через який ветеранам АТО загрожує 5 років позбавлення волі, відбувся в березні. На презентації так званої "платформи примирення", через дії бійців Сергій Сівохо впав. Тепер він звинувачує ветеранів в тому, що його побили. За тиждень до цієї події Максим Бужанський розповів, як 40 осіб із битками перестріли його після участі в телепередачі та обкидали яйцями. Очевидці ж кажуть, що бачили як 3 ветерани "Азову" хотіли поговорити з депутатом про скандальний законопроєкт про мову.Попередній матеріал
"Зеленський веде Україну під Москву" – Дмитро Павличко про місцеві вибори ексклюзивно для "5 каналу"
Наступний матеріал
Конституційний Суд відклав розгляд закону про ринок землі
Loading...