Ліквідація наслідків пожежі в коледжі Одеси
Ліквідація наслідків пожежі в коледжі Одеси ГУ ДСНС в Одеській області

Пожежа в Одеському коледжі: СБУ заявляє, що рятувальники намагалися знищити деякі документи

Читайте по-русски
За інформацією Служби безпеки, ці документи свідчать про службову недбалість обласної ДСНС

Керівники Одеської ДСНС намагалися знищити документи щодо перевірки та видання дозволів на експлуатацію будівлі коледжу, в якій сталася смертельна пожежа. Це виявили співробітники СБУ під час обшуків у офісі рятувальників.

За інформацією Служби безпеки, ці документи свідчать про службову недбалість обласної ДСНС. Такі звинувачення спростовує керівництво служби з надзвичайних ситуацій Одещини. Кажуть, що не приховували та не знищували паперів. Востаннє в заклад із перевіркою навідувались у 2014 році. Вдруге не змогли зайти в коледж, оскільки занедужав їхній співробітник.

"За оперативною інформацією СБУ, окремі керівники ДСНС в Одеській області намагались приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на використання приміщень навчального закладу, наразі слідчі дії в рамках кримінального провадження в рамках 367 ст. ККУ тривають. Були проведені перевірки та надані дозволи на експлуатацію, які свіжіші за 2014 рік", – повідомила речниця СБУ в Одеській області Ганна Шевчук.

"Фактів такого, щоб в нас якісь документи знищувались у головному управлінні, нема. Раз коли інспектор мала вийти на перевірку, вона захворіла", – пояснює в.о. голови ДСНС України в Одеській області Вадим Шулюк.

Нагадуємо, пожежа в економічному коледжі сталася 4 грудня. Від вогню загинули 16-ро людей. Серед них також студенти, викладачі навчального закладу та рятувальник. Ще 31 людина постраждала.

Слідчі порушили кримінальне провадження за статтею "Нехтування правилами пожежної безпеки". З'ясували, що в закладі не було автоматичної сигналізації. А стіни оброблені легкозаймистими матеріалами. Нині на лаві підсудних директорка коледжу економіки. Їй обрали запобіжний захід на два місяці без права внесення застави.

В Одесі знову пожежа: зайнялося в будівлі коледжу – ФОТО

Пожежа в Одесі
/
Пожежа в Одесі
Пожежа в коледжі
/
Пожежа в коледжі
Пожежа в коледжі
/
Пожежа в коледжі
Пожежа в Одесі
/
Пожежа в Одесі
Пожежа в Одесі
/
Пожежа в Одесі
Пожежа в коледжі Одеси
/
Пожежа в коледжі Одеси
Пожежа в коледжі Одеси
/
Пожежа в коледжі Одеси
Пожежа в коледжі Одеси
/
Пожежа в коледжі Одеси

Попередній матеріал
Вулицю Грушевського біля ВР відкрили для руху – ексклюзивний коментар МВС
Наступний матеріал
Потерпілі і десятки затриманих: що відбувається в центрі Києва
Loading...