myotpusk.mirtesen.ru

Потребували значних інвестицій: російська "влада Криму" продала "націоналізовані" санаторії

  Сума від продажу санаторіїв становить 1,5 млрд рублів

  Російська влада Криму продала акції санаторіїв "Місхор", "Дюльбер" і "Ай-Петрі", які після "націоналізації" перебували у державній власності, за 1,5 млрд рублів (близько 620 млн грн – КР). Про це 3 липня розповіли у прес-службі російського Міністерства майнових і земельних відносин Криму, повідомляє "Крим. Реалії".

  Оксана Лахіна, яка є заступником міністра майнових і земельних відносин Криму, зазначила, що рішення про продаж було ухвалено тому, що "високий рівень зношеності зазначених здравниць вимагає значних інвестицій".

  За даними кримського міністерства, 100% акцій АТ "Санаторій "Місхор" продали на аукціоні за 380,26 млн рублів (близько 157,3 млн грн – КР), 100% акцій АТ "Санаторій "Ай-Петрі" – за 416,43 млн рублів (близько 172,2 млн грн – КР), акції АТ "Санаторій "Дюльбер" – за 702,76 млн рублів (близько 290,7 млн грн – КР). Переможцем аукціонів стало ТОВ "Керуюча компанія інфраструктурних проектів".

  Зазначається, що ще восени 2017 року, підконтрольний Росії парламент Криму, погодив продаж ялтинських санаторіїв "Ай-Петрі", "Місхор" і "Дюльбер. До "націоналізації" ці санаторії мали українських власників в особі Верховної Ради України та підприємства українських профспілок "Укрпрофоздоровниця".

  У березні 2014 року в анексованому Росією Криму "націоналізували" близько 480 підприємств і організацій. Україна подала позови в міжнародні суди, де вимагає в якості компенсацій не тільки гроші, а й російське закордонне майно.

  Як повідомляв 5.UA, речниця Білого дому Сара Сандерс заявляє, що США не визнають і не визнаватимуть спроби Росії анексувати український Крим.

  Попередній матеріал
  Чергове отруєння: поблизу Солсбері виявили двох людей непритомними
  Наступний матеріал
  Матіос: Україна передала списки іноземних бойовиків до Міжнародного суду

  МінТОТ: Окупований Крим гине через посуху – фото

  США не визнають анексію Криму Росією – Білий дім

  МЗС закликає українських інвесторів судитися з РФ у міжнародних судах

  В Ірландії заговорили про будівництво газового термінала в анексованому Криму – реакція України

  "Хай Мордор бачить, що нам не байдуже": біля посольства РФ влаштували театралізовану акцію

  Клімкін: президент Туреччини обіцяє сприяти звільненню українських політв'язнів