LNG-термінал, ілюстративне фото
LNG-термінал, ілюстративне фото Сегодня

В Ірландії заговорили про будівництво газового термінала в анексованому Криму – реакція України

Раніше ірландське видання повідомило про переговори Petrel Resources з російським монополістом "Газпромом" щодо будівництва LNG-термінала в окупованому Криму

Посольство України в Ірландії наголошує, що облаштування LNG-термінала в окупованому Криму неприпустиме. Про це йдеться у коментарі до статті The Irish Times від 23 червня на сайті посольства.

"Об'єднані (міжнародні - ред.) зусилля можуть бути серйозно підірвані, якщо деякі суб'єкти спробують обійти санкції і скористатися ситуацією на свою користь за рахунок інших. Посольство України в Ірландії вірить, що ірландські громадяни і підприємства будуть утримуватися від незаконного відвідування Криму, а також від будь-яких дій на півострові в порушення узгоджених зусиль міжнародної спільноти", – зазначається у повідомленні.

Також у Посольстві нагадали: "Розуміючи загрозу, яка виникла з боку Кремля після того, як Росія тимчасово окупувала український Крим і вторглася на Донбас 2014 року, міжнародне співтовариство, зокрема Ірландія, запровадило політику невизнання та наклала санкції на Росію".

Тому, нагадують вітчизняні дипломати, важливо пам'ятати, що російська агресія проти України - це також і загроза для безпеки Європи, її правил та принципів. "Лише глобальна та узгоджена реакція на обурливу поведінку Росії може мати наслідки", – наголосили в Посольстві України в Ірландії.

Зауважимо, раніше видання The Irish Times повідомило про переговори Petrel Resources з російським монополістом "Газпромом" стосовно будівництва LNG-терміналу в окупованому Криму. За даними видання, директор Petrel Resources Девід Хорган, виступаючи на форумі в окупованій Ялті у квітні цьогоріч, висловив думку, що за умови розміщення термінала в Керченській протоці, на нього не поширюватимуться санкції ЄС.

Довідково: Petrel Resources – ірландська видобувна компанія, її акції торгуються на Лондонській фондовій біржі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Оніпрієдут-2", або "Міст не допоміг": у мережі з'явилися фото безтуристичного Криму

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Провальний туристичний сезон": Омелян викликав представників авіакомпаній та туроператорів на нараду
Наступний матеріал
Зеркаль спрогнозувала, про що говоритимуть Трамп та Путін у Гельсінкі
Loading...