Газ, газопостачання
Газ, газопостачання cont.ws

Порошенко: Сподіваюся, найближчим часом знайдемо можливості для залучення в Україну газу з Каспійського моря

Запуск в експлуатацію цього газопроводу TANAP є подією історичного значення для Туреччини, Азербайджану, Європейського Союзу і для України, сказав Порошенко

Україна підтримує економічно життєздатні європейські проекти із диверсифікації постачання енергоресурсів. Про таке заявив Президент України Петро Порошенко під час урочистей з нагоди запуску в експлуатацію Трансанатолійського газопроводу (TANAP) в обхід Росії. 

"Україна повністю підтримує цей проект. І сьогодні ми погодилися, що будемо щасливі диверсифікувати наші джерела енергії та отримувати з TANAP через Болгарію і Румунію постачання газу", – наголосив Петро Порошенко. 

Глава держави також наголосив: "Ми розраховуємо на підтримку Туреччини та Азербайджана – додаткового постачання енергоресурсів до України альтернативними маршрутами. Я вірю, що найближчим часом ми знайдемо можливості для залучення природного газу з Азербайджану, Каспійського моря не лише до України, а всього регіону, що пов'язаний з українською газотранспортною системою".

Порошенко також подякував президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану за запрошення, оскільки запуск в експлуатацію цього газопроводу TANAP є подією історичного значення для Туреччини, Азербайджану, Європейського Союзу і для України. Порошенко назвав цей проект хорошим прикладом плідного регіонального співробітництва, спрямованого на диверсифікацію джерел постачання енергії та зменшення залежності від окремих постачальників газу.

Дивіться також відео за темою, де експерт експерт з енергетичних питань Геннадій Рябцев аналізує, наскільки TANAP вигідний для України.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Чорний список" та історична правда: Як проходила зістріч Порошенка і Дуди у Харкові – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Анджей Дуда
/
/
/

Попередній матеріал
Сміттєвий колапс: на Львівщині сотні людей перекривали трасу
Наступний матеріал
В День Росії без Росії: як у Туреччині запускали новий газогін в обхід північного сусіда
Loading...

Робочий візит: Порошенко відвідає Туреччину

Наступна умова МВФ: чи підвищать ціни на газ – погляд експерта

Порошенко: За минулий рік торгівля між Україною та Німеччиною зросла на 23%

Транспортний коридор до Європи: про що домовилися Порошенко і прем'єр Болгарії

Заяви Петра Порошенка та прем'єра Болгарії Бойко Борисова для ЗМІ – завершено

Україна домовилася про тристоронні переговори з ЄС та Росією щодо транзиту газу