Прикордонник, ДПСУ, кордон
Прикордонник, ДПСУ, кордон Держприкордонслужби

Посилений контроль на кордонах: у ДПСУ розповіли про особливі заходи безпеки на свята

Особливо ретельно перевірятимуть вихідців із країн міграційного ризику

Українські прикордонники посилили заходи безпеки на період новорічних та різдвяних свят. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Зокрема, кажуть у відомстві, особливо ретельно перевірятимуть іноземців-вихідців із країн міграційного ризику.

"Під час заходів контролю на новорічні та різдвяні дні особлива увага приділятиметься громадянам, які є вихідцями з країн міграційного ризику. Здійснюватиметься поглиблена перевірка паспортних документів та протидія спробам переміщення через державний кордон зброї, вибухових і радіоактивних речовин та засобів терору", – йдеться у повідомленні.

Для перевірок застосовують службових собак і технічні засоби. Напередодні свят (протягом суботи-неділі) на всіх ділянках кордону фіксували "динамічний рух осіб та транспортних засобів". Зокрема, йдеться про лінію зіткнення в районі проведення ООС.

"Тільки протягом останніх двох передсвяткових діб співробітники Держприкордонслужби оформили через державний кордон майже 0,5 мільйона осіб, із них в Україну близько 260 тисяч осіб, та більше 80 тисяч транспортних засобів… Протягом двох днів через лінію зіткнення пропущено більше 53 тисяч осіб та близько 8 тисяч транспортних засобів", – зазначили у ДПСУ. 

Нагадаємо, під час новорічних та різдвяних святкувань за безпекою пильнуватимуть 7 тисяч рятувальників. В їхньому розпорядженні буде 2 тисячі одиниць техніки.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Навчання "Західна фортеця": як на кордоні готуються до екстрених ситуацій – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Глава РПЦ Кирило написав листа Вселенському Патріарху – чого вимагає
Наступний матеріал
Як працюватиме київське метро в новорічну ніч