Фото mil.gov.ua

Посилено охорону повітряного простору України

  У визначених районах військовослужбовці зенітних ракетних військ здійснюють прикриття важливих державних об’єктів, місць дислокації військ та військових частин від ударів з повітря.


  Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  Як розповів заступник командира одного з підрозділів, щодня вартові неба проводять тренування та відпрацьовують навчально-бойові завдання з протиповітряної оборони.

  "Серед воїнів-зенітників – лише досвідчені офіцери та контрактники, які мають практичний досвід пусків бойових ракет" – повідомив офіцер.

  Неподалік від вогневої позиції зенітники обладнали польовий табір, налагодили побутові умови. У таборі організована патрульна служба, охорона та оборона. Також охороняється позиція вогневого підрозділу. Для відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп противника постійно проводяться тренування з силами наземної оборони.

  Слід відзначити, що завдяки зусиллям представників місцевої влади, бізнесу та небайдужих громадян було вирішено ряд нагальних питань щодо забезпечення життєдіяльності підрозділу. Зокрема, організовано підвіз питної води, закуплені нові акумуляторні батареї великої ємності, спальні мішки, запчастини та інші матеріальні засоби.
  Попередній матеріал
  У Донецьку озброєна банда пограбувала відділення банку й захопила заручників
  Наступний матеріал
  Україна, ЄС і Росія проведуть тристоронню зустріч з врегулювання газового конфлікту
  Теги:
  Loading...