Фото naftogaz.com

Україна, ЄС і Росія проведуть тристоронню зустріч з врегулювання газового конфлікту

  Україна, Європейський Союз і Росія домовилися про проведення тристоронньої зустрічі з врегулювання газового конфлікту, при цьому Україна зберігає за собою право звернутися до Стокгольмського арбітражного суду.


  Про це заявив прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду, повідомляє УНІАН.

  "Ми досягли домовленості про проведення тристоронньої зустрічі у форматі Україна, ЄС і РФ з врегулювання газового конфлікту, - сказав глава уряду. - Але я нагадаю: Україна відправила "Газпрому" передарбітражну претензію. Через 29 днів, якщо не буде узгодження позицій і не будуть задоволені вимоги української сторони, ми будемо зустрічатися в Стокгольмі - в міжнародному арбітражному суді".

  Раніше глава уряду зазначав, що ключовою претензією України є ціна на газ. Українська сторона наполягає на збереженні ціни в 268 доларів за тисячу кубометрів.

  Напередодні засідання уряду міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан також зазначив, що темою тристоронньої зустрічі стане питання поставок і транзиту газу. "Я думаю, що обговорюватиметься весь спектр питань наших взаємин у газовому секторі", - сказав Продан.

  Нагадаємо, тристороння зустріч з газового питання відбудеться у Варшаві 2 травня.
  Попередній матеріал
  Посилено охорону повітряного простору України
  Наступний матеріал
  Уряд хоче провести загальнонаціональне опитування щодо єдності країни
  Теги: