5 канал

"Портрет солдата": як журналістка історії бійців для виставки відбирала

Журналістка Вікторія Ясинська почала збирати історії для фотовиставки у військових шпиталях. Ці світлини вже встигли подивитися тисячі людей по всій Україні

Журналістка Вікторія Ясинська протягом кількох років збирала історії бійців, коли ті лежали на лікуванні у госпіталях. Участь у такому портреті взяли 40 армійців. У столиці виставку світлин показують утретє, бачили її і за кордоном. В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" кореспондент сайту "Цензор.нет", фотохудожник, Вікторія Ясинська розповіла про те, як вона відбирала історії для фотовиставки.

"Критерій був такий, що обличчя, можливо, навіть, щоб візуально вони були різні. Тим більше, що 2015-2014 років було багато добровольців - від звичайного робітника до бізнесмена, щоб вік був різний. Знову ж таки цитати - дивилась, щоб цитати, їхні думки не перегукувалися. Чесно кажучи важкувато було обирати, кого саме, але якось зупинились на певних роботах. Можливо, якщо вона буде далі, а вона буде далі їздити, деякі роботи, які вже два роки їздять, заміню на ось цих нових хлопців", - розповіла Вікторія Ясинська. 

Варто зазначити, що виставка проходить у столичному музеї Тараса Шевченка. Світлини українських військових будуть там до 4 вересня, після чого виставка знову помандрує Україною.

Попередній матеріал
Унікальний дизайн: у що вбрався пам'ятник Дюку Ришельє в Одесі
Наступний матеріал
Марафон морпіхів у США: як десятка дужих ветеранів АТО готується до перемоги
Loading...

"Четверте покоління": герої, котрі стали на захист України

"Відчуй себе у безпеці": У столиці показали світлини тих, хто охороняє порядок під час Євробачення

"Сімейний альбом України": Фотовиставка "Дня" вирушає до Маріуполя