Національна рада реформ Офіційний сайт Президента України

Порошенко: Запровадження е-кабінету платника податків – ключова антикорупційна ініціатива

  Глава держави підкреслив важливість запровадження електронного кабінету платника податків як чергового етапу проведення реформи податкової системи

  Сьогодні, 25 жовтня, під час 5-го засідання Національної ради реформ, присвяченого питанням удосконалення податкової системи, Петро Порошенко наголосив на важливості проекту адміністрування податків, інформує прес-служба Президента України.

  Глава держави підкреслив важливість запровадження електронного кабінету платника податків як чергового етапу проведення реформи податкової системи: "Електронний кабінет платника податків – це наступний етап Центру надання адміністративних послуг. Він додав, що сьогодні центри надання адмінпослуг "відкриваються як гриби після дощу".

  Порошенко заявив, що запровадження е-кабінету платника податків – це ключова антикорупційна ініціатива, яка унеможливлює отримання хабара. "В процесі здачі податкової звітності не спілкуєшся з чиновниками. Будь-яка спроба втрутитись в цей процес одразу фіксується і виникає питання на якій підставі це зроблено", – додав він.

  Президент наголосив: "Електронний кабінет платника податків – це абсолютно нова інституція, яка кардинально змінює не лише обличчя податкової або фіскальної служби, а кардинально змінює обличчя держави. І я думаю, що це надзвичайно важливо".

  Глава держави окремо зауважив, що функціонування електронного кабінету платника податку дозволяє взагалі не бачити податкового інспектора. За його словами, в Європі підприємці по двадцять років працюють без перевірок, якщо вони не потрапляють в зону ризику, а в Україні обов’язковим було проведення постійних перевірок фіскальною службою.

  Президент зазначив, що державні податкові інспекції на рівні районів мають перетворитися на центри з наданню інформаційних послуг. "Я буду докладати всіх зусиль для того, щоб вони перетворились на консультаційні центри", – підсумував він.

  Читайте також: Уряд не наважиться скасовувати спрощену систему оподаткування – Солонтай

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині подружжя підірвалось на розтяжці: поліція розповіла подробиці
  Наступний матеріал
  У пам'ять про Богдана Гаврилишина

  Уряд не наважиться скасовувати спрощену систему оподаткування – Солонтай

  Кабмін затвердив проект змін до Податкового кодексу

  Детінізація економіки та легкість ведення бізнесу – Гройсман назвав ключові зміни до Податкового кодексу

  Уряд оприлюднив зміни до Податкового кодексу для обговорення