Податкова реформа
Податкова реформа Фото dengi-info.com

Кабмін затвердив проект змін до Податкового кодексу

Проведення податкової реформи є одним із пріоритетів роботи уряду і частиною зобов'язань України перед ключовими кредиторами, зокрема МВФ

Кабмін України затвердив і направив на розгляд Національної ради реформ проект змін до Податкового кодексу щодо спрощення адміністрування податків. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, повідомляє УНІАН.

Найближчим часом уряд хоче обговорити затверджений проект на засіданні Ради реформ під головуванням Президента, і вже тільки після цього направити на розгляд Верховної Ради проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України".

"Я сьогодні звернуся з проханням про те, щоб Президент провів Нацраду реформ, де ми могли б розглянути всі ці питання й направити їх до парламенту для ухвалення. Дуже важливо не лише розробити ініціативу, але й прийняти її в українському парламенті. Я думаю, що наша антикорупційна ініціатива може бути абсолютно якісно сприйнята більшістю українського парламенту", – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Як повідомляв 5.ua, 26 вересня 2016 року Кабмін оприлюднив зміни до Податкового кодексу для обговорення. Нагадаємо, проведення податкової реформи є одним з пріоритетів роботи уряду і частиною зобов'язань України перед ключовими кредиторами, включаючи МВФ. 

Попередній матеріал
У Києві встановили перший "ефективний" світлофор
Наступний матеріал
Візовий режим з РФ: Чубаров заявив, що сама по собі ініціатива "нічого не дасть"

Детінізація економіки та легкість ведення бізнесу – Гройсман назвав ключові зміни до Податкового кодексу

Автопарк, ресторани і магазини: ГПУ арештувала майно екс-начальника податкової

Данилюк пропонує 5-річні податкові канікули для підприємств малого бізнесу

Мінфін представив проект податкової реформи: електронний кабінет, фінполіція та нова ставка ПДФО

Військова прокуратура спіймала екс-начальника податкової міліції часів Януковича

5 канал - трансляція наживо