glavnoe.ua

Уряд оприлюднив зміни до Податкового кодексу для обговорення

  Законопроектом пропонують внести зміни до Податкового кодексу України

  Міністерство фінансів оприлюднило попередню версію пакету змін до Податкового кодексу для чергового обговорення. Про це передає прес-служба міністерства.

  Як вказано в пояснювальній записці, метою зазначеного законопроекту є покращення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи та адміністрування податків.

  Окрім цього, законопроектом пропонують внести зміни до Податкового кодексу України, якими передбачається переведення всієї методології на Мінфін, запровадження повноцінного електронного кабінету платника податків.

  Також зміни вводяться в частині податку на прибуток, а саме - планують запровадити на період до 31 грудня 2021 року податкові канікули (застосування нульової ставки податку на прибуток підприємств) для підприємств, у яких річний дохід не перевищує 3-х мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати тощо. Окрім цього, пропонують збільшити розмір добових при відрядженнях за кордон з 0,75 розміру мінімальної заробітної плати до 40 євро на день тощо.

  Попередній матеріал
  Представник України при ЄС розповів про порядок розгляду безвізового режиму в Європарламенті
  Наступний матеріал
  НБУ вводить в обіг нові ювілейні монети із зображенням Грушевського

  В Антимонопольному комітеті оскаржать рішення про заборону продажу алкоголю вночі в Києві

  Євродепутат: Сьогодні у комітеті ЄП схвалять доповідь щодо безвізу для України

  Підозрюваний у вбивстві поліцейських Пугачов вже може спілкуватися з правоохоронцями – медики

  Стежками Середньовіччя: у Луцьку провели фестиваль історичної реконструкції "Волинська Княжна"