5 канал

Стежками Середньовіччя: у Луцьку провели фестиваль історичної реконструкції "Волинська Княжна"

У рамках заходу в Луцькому замку обрали дорослих та маленьких княгинь

У Луцькому замку відбувся третій фестиваль історичної реконструкції "Волинська Княжна". Тут організатори спробували відтворити атмосферу середньовічного міста.

На фестивалі уже традиційно можна було побачити сміливих лицарів, прекрасних принцес та харизматичних козаків. На вході гостей зустрічали пірати, а також лицарі та українські козаки, що пропонували постріляти з лука чи мушкета.

"Відтворюємо побут, костюм і бої. Також робимо показові бої, шоу всілякі, зброю, музичні інструменти", - каже учасник клубу історичної реконструкції "Бурштиновий вовк" Дмитро Березюк.

Під час заходу учасниці мають змогу і позмагатися у конкурсі краси. Так, у замку обирають дорослих та маленьких княгинь. Вимоги до учасниць - нескладні.

"Не ставимо жодних обмежень - хтось пече, хтось співає, танцює, хтось гарно розповідає, хтось - хороша мама, хтось ще по-іншому себе представляє. Тобто, ми дали їм змогу проявитись так, як вони самі себе бачать", - пояснює організатор фестивалю Єлизавета Шубко.

Зазначимо, що журі конкурсу не змогло обділити нагородою жодну із учасниць. Кожна юна княжна здобула перемогу у своїй номінації.

Олег Ткачук, "5 канал"

Попередній матеріал
Заступник голови місії ОБСЄ прибув в окупований Донецьк
Наступний матеріал
Підозрюваний у вбивстві поліцейських Пугачов вже може спілкуватися з правоохоронцями – медики

Танці, співи й автентичні забави: В Івано-Франківську стартував Міжнародний етнофестиваль

Президент Гогольfest розказав, чого очікувати від цьогорічного фестивалю

Жан-Поль Бельмондо отримав "Золотого лева" Венеціанського кінофестивалю

На Закарпатті відбувся традиційний фестиваль сироварів "Гуцульська Бриндзя"