Гройсман 5.ua

Детінізація економіки та легкість ведення бізнесу – Гройсман назвав ключові зміни до Податкового кодексу

Наразі у "тіні", за мінімальними підрахунками, перебуває трильйон гривень

У понеділок, 3 жовтня, у Кабміні представили зміни до Податкового кодексу. У документі, зокрема йдеться про необхідність виводити економіку з "тіні" та спрощувати умови для ведення бізнесу, передає "5 канал".

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, цей документ передбачає встановлення єдиних прозорих та простих правил, які спростять життя українським бізнесменам та закордонним інвесторам. Наразі, за мінімальними підрахунками, у тіньовому секторі перебуває близько трильйона гривень.

"Ми маємо створити нормальні інструменти, які дозволять виводити ситуацію з "тіні", щоб ресурси працювали на нашу державу. Найголовніше – щоб ми дали можливість до розвитку, а не пригнічення, як на превеликий жаль, це раніше відбувалось, використовуючи для цього різні системи, у тому числі й податкову", – зазначив прем'єр.

Крім того, міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив: "Ми зробили максимально відкритий процес, залучали всіх, хто хотів. Це спільний документ, який був напрацьований на більш ніж 30 зустрічах. Вони були досить довгими, але продуктивними. У результаті було знято більшість спірних питань".

Як стало відомо, законопроект про зміни до податкового кодексу розглядатимуть у середу, 5 жовтня, на засіданні Кабміну. Після затвердження документ скерують на розгляд парламенту.

Дивіться також: Гройсман назвав пріоритетне завдання українського уряду на 2017 рік

Попередній матеріал
Нафта Brent знову здорожчала до $50 за барель
Наступний матеріал
США тримає руку на пульсі щодо арешту українця Сущенка у РФ

Гройсман назвав пріоритетне завдання українського уряду на 2017 рік

Гройсман повідомив, коли Рада має затвердити Держбюджет-2017

Уряд оприлюднив зміни до Податкового кодексу для обговорення