energymagazine.com.ua

Гройсман повідомив, коли Рада має затвердити Держбюджет-2017

  Прем'єр переконаний, що проект має стати "бюджетом розвитку та соціальної справедливості"

  Планується, що Верховна Рада до 1 грудня встигне внести всі поправки до проекту закону про Державний бюджет на 2017 рік. Його мають ухвалити своєчасно. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми розраховуємо, що 1 грудня, як і передбачено законом, закон про державний бюджет буде прийнятий. Ми маємо абсолютно планово увійти в наступний бюджетний рік", - заявив Прем'єр на брифінгу у Львові.

  За словами Гройсмана, поданий законопроект про державний бюджет на наступний рік є "абсолютно збалансованим проектом бюджету". При цьому Прем'єр не виключив, що на тлі бюджетного процесу "паразитуватимуть популісти, в риториці яких він чує недоладності".

  "Вони кажуть, що це вбивчий бюджет, і що треба це порівнювати з бюджетом 1991 року. Якщо немає аргументів, то деякі політики роблять те, що робили завжди. Можна змінити імідж, але нутро залишається таке ж брехливе і нечесне", - зазначив глава уряду.

  Дивіться також: "Перші бюджетні баталії": низка парламентарів розкритикувала проект Держбюджету-2017

  Водночас Прем'єр-міністр зазначив, що розраховує на ефективну роботу парламенту для того, щоб сконсолідуватися навколо проекту та бюджету-2017 року. Гройсман підкреслив, що закон про Держбюджет-2017 має стати бюджетом розвитку та соціальної справедливості.

  Як повідомляв 5.ua, 21 вересня, у Верховній Раді було представлено проект Державного бюджету на 2017 рік. ВР прийняла на розгляд проект кошторису-2017, вони встановили курс гривні та зростання ВВП. 

  Попередній матеріал
  Отруєння алкоголем на Житомирщині: загинула людина
  Наступний матеріал
  Журналіст: На фронті перше, що запитують бійці, чи пам'ятають про них українці
  Теги:

  Міністр фінансів пояснив, чому Держбюджет-2017 є народним

  "Перші бюджетні баталії": низка парламентарів розкритикувала проект Держбюджету-2017

  ВР прийняла на розгляд проект держбюджету-2017: встановили курс гривні та зростання ВВП

  Нардеп: Проект Держбюджету-2017 поданий до Верховної Ради невчасно