Сергій Соболєв 5.ua

"Перші бюджетні баталії": низка парламентарів розкритикувала проект Держбюджету-2017

Зокрема, йдеться про представників "Радикальної партії" та нардепів від "Батьківщини"

У Верховній Раді сьогодні, 21 вересня, презентували Державний бюджет на 2017 рік. Натомість, не всі парламентарі схвально оцінили роботу уряду з підготовки проекту, передає "5 канал".

Так, представники "Радикальної партії" та ВО "Батьківщини" виступили із критикою проекту бюджету. Зокрема, вони наголошували на великих податках для підприємців аграрного сектору.

"Норма спеціального режиму оподаткування для фермерів була пролонгована на рік, і оскільки в цьому бюджеті ми його не пролонгуємо, вона автоматично переходить в єдиний  режим оподаткування, як є для великих агрохолдингів. Фермерські господарства витрачають майже 25 – 27 млрд грн., натомість їм обіцяють 5 млрд і то із фондів, як ми розуміємо, не гарантовані", - заявив нардеп від "Батьківщини" Сергій Соболєв.

Натомість, депутати від "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" називають кошторис бюджетом зростання економіки.

"Бюджет повинен бути бюджетом зростання економіки, і 3 % росту ВВП - це також позитивний сигнал і результат роботи попереднього уряду, який 2,5 роки впроваджував реформи. Кредит, який був наданий МВФ, і кредитні гарантії, які вчора були надані урядом США, також підтверджують, що стабілізація відбулася. Незважаючи на всі крики і зойки, що буде дефолт, цього не сталося", - зазначив керівник фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак. 

Нагадаємо, 21 вересня ВР прийняла на розгляд проект Держбюджету-2017. Було встановлено курс гривні та передбачено зростання ВВП на 3%.

Попередній матеріал
У Києві стартували тренінги з безпеки дорожнього руху "Відповідальні батьки"
Наступний матеріал
Стало відомо, де саме в Києві відбуватиметься відкриття Євробачення-2017

ВР прийняла на розгляд проект держбюджету-2017: встановили курс гривні та зростання ВВП

Чижмарь: Проект держбюджету на 2017 рік уперше за багато років став публічний

Нардеп: Проект Держбюджету-2017 поданий до Верховної Ради невчасно

Гройсман презентував фракції БПП проект держбюджету на 2017 рік