glavnoe.ua

Гройсман презентував фракції БПП проект держбюджету на 2017 рік

Наступний рік буде роком економічного зростання, припускає очільник БПП

Премєр-міністр України Володимир Гройсман презентував фракції "Блок Петра Порошенка" проект держбюджету на 2017 рік. Про це повідомив лідер фракції Ігор Гринів на своїй сторінці у Facebook.

"Прем’єр-міністр Володимир Гройсман презентував на засіданні фракції проект держбюджету на 2017 рік. Ми маємо перші результати стабілізації в економіці держави і можемо розраховувати, що наступний рік буде роком економічного зростання", – написав депутат.

Він також написав: "Ми маємо нарешті почати віддавати ті борги, які завинили перед вчителями, медиками. Відновити дороги. Адже ця проблема – на другому місці після війни на сході України".

За його словами, кошти на фінансування цих напрямків уряд заклав у держбюджет наступного року. Крім того, додав депутат, у кошторисі 2017 року передбачені і видатки на зміцнення обороноздатності України. Зауважимо, депутати могли поставити уточнювальні запитання по бюджету.

Також пізніше стало відомо, що Гройсман також у понеділок, 19 вересня, побував на засіданні фракції "Народний фронт", де представив проект держбюджету-2017.

бюджет 20175 канал

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 19 вересня, Кабінет міністрів України оприлюднив проект державного бюджету України на 2017 рік.

Попередній матеріал
В США арештували головного підозрюваного в організації вибуху у Нью-Йорку
Наступний матеріал
У ДР Конго під час розгону демонстрації загинули 17 людей

На утримання Верховної Ради у проекті держбюджету-2017 заклали майже 1 млрд грн 

До кінця 2017 року прожитковий мінімум зросте до 1700 грн – проект бюджету

Проект Держбюджету-2017 буде представлено у ВР 21 вересня

Жданов сказав, скільки коштів закладено в бюджеті на спорт

Гройсман назвав пріоритети уряду у проекті бюджету на 2017 рік

ЄС запроваджує нову програму на підтримку боротьби України з корупцією: бюджет – €16 мільйонів