president.gov.ua

Порошенко – ветеранам і волонтерам: Вашими зусиллями було зупинено агресора, і чобіт російських окупантів не оскверняє бруківку Хрещатика

Порошенко також заявив, що мир на російських кабальних умовах для нас неприйнятний

Президент Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі "Там, де ми – там Україна", який сьогодні з Гімну України розпочав свою роботу в Києві в Мистецькому арсеналі.

Порошенко сказав: "Післязавтра країна відзначить 27 років відновлення нашої незалежності. Цей хронометр, я вже колись говорив, тоді в 2014-му міг зупинитися на цифрі 23. Міг, якби не ви. У вашій особі від імені усієї країни дякую і вітаю зі святом захисників і гарантів нашої свободи".

Він також наголосив, що гарантом незалежності України є Збройні сили України: "Гарантом нашої свободи, нашої державності, нашої самостійності є триста сорок чотири тисячі учасників бойових дій на Сході нашої держави. Це вашими зусиллями було зупинено агресора. Це завдяки вам чобіт російських окупантів не оскверняє бруківку на Хрещатику та інших українських міст. Дуже шкода, що ми з вами зустрічаємось поки що не у Донецьку чи Луганську. Але я твердо переконаний – на все свій час". 

Президент нагадав, що у 2014 році волонтери та добровольці звільнили більшу частину Донбасу. "І ще одне величезне досягнення – за ці чотири роки ми з вами зміцнили державу. За ці чотири роки українці остаточно сформувалися як нація. За ці чотири роки ми чітко зрозуміли, що таке справжня державна незалежність. І хочу окремо наголосити, що ваш ветеранський внесок в ці процеси є вирішальний", – наголосив Порошенко і додав, що Україна заплатила за це високу ціну – тисячі загиблих українських воїнів, добровольців, волонтерів, десятки тисяч поранених.

Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

Крім того, Президент заявив, що Україна не прийматиме кабальні російські умови для  досягнення миру та припинення військових дій на окупованих проросійськими бойовиками територіях нашої держави. Глава держави особливо наголосив, що дуже важливо розуміти, що ключ від миру знаходиться не в Києві, не у Вашингтоні і не в Брюсселі.

"Ключ від миру знаходиться в Кремлі. І якщо хтось буде нав'язувати нам російські кабальні умови… Я хочу наголосити, що не лише для Президента, а для всієї української нації цей шлях категорично неприйнятний. Бо це шлях не до миру. Подивіться на Абхазію, Осетію. Подивіться на всі окуповані землі. Подивіться, як там живуть люди. І це те, що пропонує Росія мешканцям окупованих земель. Українці ніколи це не приймуть", – підкреслив Петро Порошенко.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Крізь холод та спеку: в Києві ветерани-армійці зійшлися в спортивному протистоянні Legion Run

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кількість підозрюваних у нападі на Гандзюк зросла до шести, але Новікова – відпустили
Наступний матеріал
У Києві урочисто відкрили новий меморіал загиблим правоохоронцям
Loading...

Із рукою на серці: як ветерани а капела заспівали Гімн України у Києві – відео

"Здохнеш, як і твій чоловік": вдова ветерана АТО Олешка заявила про погрози з боку адвоката

В Україні стартував пілотний проект: четверо ветеранів війни отримають стипендії на навчання у ВНЗ

У Києві військовий дрон підняв у небо прапор "Ігор нескорених"

Разом з англійською вивчають українську: як працює мовний табір GO CAMP на Закарпатті

Регулярно насміхався над учасником АТО: в Одесі покарали водія маршрутки