Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

Порошенко: Міністерство у справах ветеранів має бути міністерством можливостей

Українська армія буде однією з найсильніших у Європі, бо українці твердо знають, за що воюють, що захищають і куди рухаються, наголосив Президент

Президент України Петро Порошенко заявив, що Міністерство у справах ветеранів має бути міністерством можливостей, а більшість його працівників повинні складати учасники бойових дій. Про це він сказав, виступаючи на міжнародному волонтерському та ветеранському форумі "Там, де ми – там Україна", повідомляє "Укрінформ".

"У моєму глибокому розумінні воно (Міністерство у справах ветеранів – Ред.) не має бути лише відомством соціального захисту ветеранів, як це дехто намагається представити суспільству. Це має бути міністерство можливостей. Більшу частину працівників міністерства мають складати учасники бойових дій. Це ви – ветерани, волонтери, громадські активісти, у своїй більшості достатньо молоді, ініціативні, прогресивні люди. Ви максимально вмотивовані для ефективних змін, і ми з вами разом маємо знаходити спільні механізми для якісного вирішення питань для самореалізації кожного з вас", – заявив Порошенко.

Президент сказав, що завдяки спільній діяльності "ми сформуємо ефективну українську державну політику, щодо соціальної адаптації ветеранів з урахуванням найкращого іноземного досвіду".

"Парламент має продовжувати шлях реформ, яким ми рухалися останні 4 роки. Це стосується і представників уряду, я переконаний в тому, з новоствореним міністерством у справах ветеранів. Це стосується і самих ветеранів, волонтерів", - додав Порошенко.

Глава держави також запевнив, що українська армія буде однією з найсильніших у Європі, "бо українці на сьогоднішній день твердо знають, за що вони воюють, що вони захищають і куди рухаються".

Зауважимо, у Мистецькому арсеналі проходить міжнародний волонтерський та ветеранський форум "Там, де ми – там Україна". Захід триватиме два дні, 22 та 23 серпня. Форум має на меті висвітлити необхідність формування коректних та ефективних державних політик у сфері соціалізації ветеранів та залучити представників влади до цього процесу. Серед учасників – представники понад 120 ветеранських та волонтерських організацій з різних регіонів України та з-за кордону.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Не купуй вірність – візьми в притулку": У Дніпрі ветерани АТО знялися у відвертій фотосесії задля кошенят

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Молдові перекинувся автобус, що прямував у Затоку, – є загиблі
Наступний матеріал
За 1,8 млрд гривень в Україні продають суднобудівний завод
Loading...

"Там, де ми – там Україна": Міжнародний волонтерський та ветеранський форум – відео

Порошенко: Молоде покоління українців, яке не жило за комуністичних часів, – це рушійна сила змін в Україні

"Нова українська школа – старт реформи, участь громад": Всеукраїнська серпнева конференція – трансляція

Меркель поінформувала Порошенка про переговори з Путіним

Нові 152-мм снаряди для "Гіацинтів": Україна переходить до серійного виробництва

"Здохнеш, як і твій чоловік": вдова ветерана АТО Олешка заявила про погрози з боку адвоката