Волошин б'є ветерана АТО
Волошин б'є ветерана АТО Новое время

Поліція проігнорувала заяву про побиття ветерана нардепом Волошиним – Погребиський

Читайте по-русски
Згідно із законом, народні депутати в Україні не є недоторканними

Поліція проігнорувала заяву громадян про те, що нардеп Олег Волошин під стінами Ради 21 липня вларив людину в обличчя. З відповідним повідомленням до поліції зверталися ветеран Олександ Погребиський та блогер Андрій Луганський. Про це пан погребиський розповів в ефірі програми "Інфовечір" на 5 каналі".

"Я в поліції казав: "Друзі, я є свідком злочину, скоєного народним депутатом. Він не є недоторканним. Тому, будь ласка, розберіться в цьому питанні теж!". Але там була просто пасивна реакція на всі ці заяви", – пригадує учасник війни на Сході.

Олександр зазначив, що Андрій Луганський теж звертався до правоохоронців, кричав "у рупор", що він свідок побиття людини і просив поліцейських узяти його свідчення.

"Але він був повністю проігнорований", – наголошує Погребиський.

"Коли затримано людину, яка згідно закону вже не просто затримана, а перебуває під охороною поліції – вони з цього моменту мають охороняти життя та здоров'я цієї людини – так передбачає закон. Підлітає ззаду Волошин (поліцейські це бачили) і просто б'є цього хлопця Ігоря (Чепкасова – ред.) в обличчя", – пригадує ветеран.

Нагадаємо, ветеран війни з Росією Олександр Погребиський заявив, що обрання йому запобіжного заходу 23 липня – політично мотивоване і пов'язане з його діяльністю напередодні виборів.

Попередній матеріал
"Він хоче, щоб йому аплодували, і все": Парубій розповів про свою тривалу розмову з Зеленським
Наступний матеріал
Нова хвиля рейдерства в Україні: чому підприємці не відчувають себе захищеними – "Копійка до копійки"
Loading...