Олександр Погребиський
Олександр Погребиський Телеканал "Прямий"

"Умисне перешкоджання моїй передвиборній діяльності": Погребиський про обраний йому запобіжний захід

Читайте по-русски
Ветерану заборонено без відома слідчого покидати Київську область

Ветеран війни з Росією Олександр Погребиський переконаний, що обрання йому запобіжного заходу 23 липня – політично мотивоване. Свою думку він пояснив в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Я здав у Державну міграційну службу свій закордонний паспорт – так вирішив суд. Мені заборонено без відома слідчого покидати межі Київської області. Тобто якщо в мене буде така необхідність... А необхідність така буде, бо я політик, а зараз вибори. Якщо мені заборонятимуть це робити – це політично мотивоване перешкоджання правоохоронними органами моїй політичній діяльності", – наголосив він.

"Я готовий до того, що влада буде мене переслідувати, якимось чином впливати, тиснути і використовувати будь-які моменти для свого захисту, адже моя діяльність точно зачіпає ті чутливі моменти, які змушують владу нервувати, думати і працювати", – додав Погребиський.

Нагадаємо, Печерський районний суд у четвер, 23 липня, виніс рішення щодо запобіжного заходу учаснику Російсько-Української війни Олександру Погребиському. Рішення суду – особисті зобов'язання і поруки нардепів. Його відпустили під особисте зобов'язання шістьох депутатів від "Європейської солідарності".

Попередній матеріал
Вечір пам'яті волонтера Олексія Кучапіна відбувається на залізничному вокзалі в Києві
Наступний матеріал
Загадкові обставини смерті волонтера Кучапіна: чому знайомі не вірять у версію слідства
Loading...