dentons.com

Поки що програли лише один бій – депутат прокоментувала рішення лондонського суду

  За словами народного депутата Ірини Фріз, рішення Високого суду Лондона щодо так званого російського боргу $3 млрд є тактичним і неостаточним

  Народний депутат від БПП Ірина Фріз прокоментувала рішення лондонського суду щодо так званого "боргу Януковича". Про це у четвер, 30 березня, повідомляє прес-служба політичної сили.

  "Це велика баталія, в якій ми, поки що, програли лише один бій. Особливістю нинішнього часу є велика інформаційна складова в будь-якому процесі. Ця особливість активно використовується російською пропагандою, яка роздуває незначне і замовчує важливе. Зараз ми говоримо про незначне – про тактичну річ, адже рішення не є остаточним. Важливим є те, що ми розпочали низку судових процесів в міжнародних судах і, переконана, змусимо Росію відповідати за Донбас та Крим", – зазначила Ірина Фріз.

  За словами депутата, Росія продовжує чинити тиск на Україну, і світова спільнота це розуміє.

  "Я з повагою ставлюся до рішення суду, однак це не дає мені підстав закривати очі на реальність. Росія чинить тиск на Україну – це очевидні речі. І від рішення будь-якого суду цей тиск нікуди не дінеться. Мені невідома тактика української сторони в цьому процесі, але проводжу тисячі зустрічей з високопосадовцями ЄС і США і мушу сказати, що всі вони гарно поінформовані і не мають жодних сумнівів у наявності такого тиску. Тому переконана, що перемога в британському суді буде за нами, адже вони розглядають справу по суті", – підсумувала депутат.

  Нагадаємо, що у середу, 29 березня, Високий суд Лондона схвалив прискорений розгляд позову Росії проти України щодо євробондів на $3 млрд.

  Варто зазначити, що раніше на засіданні суду у Лондоні стосовно позову РФ українська сторона навела вагомий, але вочевидь недостатньо, аргумент.

  Попередній матеріал
  Пособнику Насірова обрали запобіжний захід
  Наступний матеріал
  Порошенко і Лукашенко проведуть зустріч найближчим часом – посольство України в Мінську
  Loading...

  Питання вартістю $3 млрд: Україна оскаржуватиме рішення Високого суду щодо "боргу Януковича"

  "Борг Януковича": На засіданні суду у Лондоні українська сторона навела вагомий аргумент

  У Мінфіні роз'яснили рішення суду на користь Росії щодо "боргу Януковича"