migrantreport.org

Поетапна інструкція: як розпізнати шахраїв, що пропонують роботу в ЄС

  У представництві Євросоюзу в Україні наголосили: якщо ви збираєтеся працювати в країнах ЄС, то працювати треба тільки легально

  Якщо ви збираєтеся працювати в країнах ЄС, то працюйте тільки легально. Досить часто люди, які від'їжджають на заробітки, навіть не здогадуються, що працюватимуть нелегально і тим самим порушуватимуть закон. Як розпізнати шахрая-роботодавця, повідомляє на своїй сторінці у Facebook European Union in Ukraine.

  По-перше, в шахрая-роботодавця немає документів. А саме: роботодавець повинен мати ліцензію, свідоцтво про державну реєстрацію, а також установчий договір з іноземною фірмою-роботодавцем.

  По-друге, наперед просять платню за посередницькі послуги. Насправді легальні компанії-посередники з працевлаштування за кордоном, не можуть вимагати плату наперед. Сплата за послуги здійснюється тільки після підписання контракту між кандидатом з іноземним роботодавцем.

  По-третє, обіцяє влаштування на роботу за туристичною візою. Для легального працевлаштування в ЄС просто необхідна робоча віза.

  По-четверте, так званий роботодавець просить оригінал вашого паспорту як заставу чи "для реєстрації". Нікому не давайте оригіналів ваших документів. Довіряйте документи лише уповноваженим посадовим особам – працівникам прикордонних служб, поліції.

  І по-п'яте, не питає про ваші вміння та досвід. Шахраїв подробиці не цікавлять, вони беруть усіх, хто відгукнувся.

  Як повідомляв 5.UA, голова Постійної комісії Кабінету Міністрів Польщі Генрі Ковальчик заявив, що до кінця 2017-го в Польщі хочуть ухвалити закон про запровадження фіксованого податку за працевлаштування сезонного працівника.

  Попередній матеріал
  Велика прем'єра: дивіться у Національній опереті України мюзикл "Скрипаль на даху"
  Наступний матеріал
  У КМДА прокоментували інцидент із падінням ліфта на Троєщині

  Оборудка з авто на іноземній реєстрації: як викрили масштабну схему нелегалів – ФОТО

  Прикордонники викрили масштабну схему ввезення в Україну авто на "єврономерах"

  Мінекономрозвитку: В Україні виробляють електроспорядження для європейських топ-авто

  Геній "МММ": помер засновник найбільшої фінансової піраміди Сергій Мавроді

  Замість ремонту – шантаж і погрози: розвиток скандалу навколо "Цитрусу"

  Крав серійно: поліція Києва затримала квартирного злодія