Богдан Струтинський
Богдан Струтинський 5.ua

Велика прем'єра: дивіться у Національній опереті України мюзикл "Скрипаль на даху"

Перші покази вистави Джеррі Бока презентують на головній сцені театру 25, 26, 31 травня та 1 червня 2018 року

Наприкінці весни на киян чекає визначна подія, яка закарбується на сторінках театральної історії України – прем'єра мюзиклу "Скрипаль на даху" Джеррі Бока! Постановка здійснена за домовленістю з MusicTheatreInternational (Europe) Ltd. Лібрето Джозефа Стайна, Шелдона Гаркіна. Перші покази вистави "Скрипаль на даху" презентують на головній сцені театру 25, 26, 31 травня та 1 червня 2018 року.

Що вартує дорожче – справжнє кохання чи статки? Що сильніше – усталені традиції чи батьківська любов? Питання, які в будь-які часи хвилюють кожну людину, незважаючи на вік та сімейний стан – дає відповідь історія. Ми хочемо, аби люди зажди пам'ятали про це. Саме такі важливі моменти надихнули режисера-постановника вистави – керманича Національної оперети України, народного артиста України, голову НСТДУ Богдана Струтинського на мюзикл "Скрипаль на даху" в Національній опереті України.

"Єдине, що може врятувати нас у найважчі часи та в найскладніших ситуаціях – це міцна родина та глибокі сімейні цінності", – зазначає режисер. Про це і розповідає нам історія Тев'є-молочника, покладена в основу мюзиклу. Сьогодні в гонитві за хибними цінностями, люди забувають про єдине справжнє, що вартує усього золота світу – кохання, батьківську любов, вірність, сім'ю. Ми хочемо нагадати людям про одвічні цінності, втілені в історії великої родини. Прийдіть і віднайдіть істину…

Початок вистав о 19:00. Квитки можна придбати у касі театру або на сайті.

'Скрипаль на даху'
'Скрипаль на даху'5.ua

Попередній матеріал
Побив усі рекорди: березень у Києві став найхолоднішим у XXI столітті
Наступний матеріал
Поетапна інструкція: як розпізнати шахраїв, що пропонують роботу в ЄС
Loading...