Нападник на Мустафу Найєма
Нападник на Мустафу Найєма 5 канал

Побиття екснардепа Найєма в Києві: суд виправдав трьох нападників

  Читайте по-русски
  Суд не побачив у діях нападників складу злочину, а деякі докази вважає недопустимими

  Суд виправдав трьох нападників на екснардепа Мустафу Найєма. Щодо четвертого підозрюваного процес ще триває, повідомив брат колишнього нардепа Масі Найєм і сам Мустафа у фейсбуці.

  Розповідають: суд не побачив у діях нападників складу злочину, а деякі докази вважає недопустимими.

  Масі Найєм переконаний: на етапі досудового розслідування припустилися низки помилок і це негативно позначилося на результатах судового розгляду. Утім, запевняють адвокати, помилки в слідстві не означають, що докази недопустимі, тож хочуть подавати апеляцію.

  Сам же Мустафа Найєм зауважив, що в разі необхідності позиватиметься й до Європейського суду з прав людини. Колишній нардеп каже, що суддя відмовила йому в дебатах, не дала слово свідкам збору доказів. Також не долучила до матеріалів справи результати однієї з експертиз та не захотіла досліджувати завідомо неправдиві показання свідка. 

  Нагадуємо, ідеться про конфлікт, який стався наприкінці квітня 2018 року. Тоді в центрі столиці невідомі підрізали автівку тодішнього народного обранця. Мустафа Найєм заблокував позашляховик "Мерседес" порушників, почалася сварка, що переросла у штовханину. Як наслідок – нардепа зі зламаною щелепою і струсом мозку відвезли до лікарні.

  Попередній матеріал
  Захворюваність коронавірусом в Україні тримається на одному рівні – 664 нових випадки за добу
  Наступний матеріал
  У сузір'ї Водолія зникла надмасивна зірка
  Loading...