5.ua

По всій Україні протягом тижня очікуються короткочасні дощі

  У цілому нестійкий характер погоди, спричинений грозовим явищами з окремими поривами вітру до 15-20 м/с, спостерігатиметься на території України протягом цього тижня. Про це повідомив підчас брифінгу 28 квітня Микола Кульбіда, директор Українського гідрометцентру.


  "Короткочасні, літнього характеру дощі, які очікуються по всій Україні, можуть подекудипереходити у зливи. Температурний режим у найближчі дні буде на 1-3 градуси вищим, як для цього періоду. Стовпчики термометрів удень підніматимуться до +17…+22 °С, на заході – до +25 °С", – сказав Микола Кульбіда.

  Директор гідрометцентру підкреслив, що разом з підвищенням температури повітря зростає показник пожежної небезпеки. Так, сьогодні у східних, південних, Дніпропетровській, а такожчастково у Сумській, Полтавській та Чернігівській областях він досягнув 4-го рівня.

  У той же час Микола Кульбіда повідомив, що, починаючи з 4 травня, очікується чергова хвиля похолодання. Воно охопить спочатку західні області, а протягом 5-7 травня пошириться на більшу частину території України, за винятком східних та південних регіонів. Якщо у повітрі заморозки спостерігатимуться лише на заході, то на поверхні ґрунту вони відзначатимуться в більшості регіонів,крім південних та східних.
  Попередній матеріал
  У Росії прокуратура займеться "Ляписом Трубецким" через вигуки "Слава Україні!"
  Наступний матеріал
  Луганські сепаратисти захопили одного з командирів спецпідрозділу “Схід”
  Теги:
  Loading...