Фото Tut.by

У Росії прокуратура займеться "Ляписом Трубецким" через вигуки "Слава Україні!"

  Російська прокуратура збирається перевірити білоруський гурт через антиросійські вигуки.

  Як пишуть "Известия", депутат Держдуми Роман Худяков направив звернення на ім‘я генпрокурора Росії Юрія Чайки з проханням дати правову оцінку антиросійським висловлюванням лідера "ляпісів" Сергія Міхалка під час концерту в Іжевську.

  Як говориться у заяві, в ході концерту на підтримку "нелегітимної київської влади" Міхалок викрикував "Слава Україні!" та вживав ненормативну лексику, назвавши деяких фанатів "імперськими імбіцилами".

  Депутат назвав це "кричущою витівкою" та вимагає, щоб співака притягнули до відповідальності.

  "Треба заборонити цій групі взагалі виступати на естраді. Заборонити виступати в нашій країні. Ми підготували лист до Генеральної прокуратури і просимо покарати його за всією суворістю закону. Адже це як мінімум нецензурна лайка в громадському місці. Нехай прокуратура розбирається, яке у нього громадянство, можливо, він стане персоною нон-грата для Росії", - цитує видання Худякова.

  Відмітимо, на період з квітня до серпня у "Ляписа Трубецкого" намічено 15 концертів по Росії.

  Прес-аташе гурту Олександр Бергер заявив, що не бачить у висловлюваннях Міхалка нічого образливого і водночас від імені "Ляписа Трубецкого" попросив вибачення "у імбецілів, а також рідних і близьких людей, що живуть з цією важкою хворобою. Ми не хотіли їх образити".

  Три роки тому антидиктаторськими висловлюваннями Міхалка зацікавилася Білоруська прокуратура. З тих пір він постійно живе у Москві і Білорусь відвідує вкрай рідко.
  Попередній матеріал
  В Україні не буде дефолту цього року - експерт
  Наступний матеріал
  По всій Україні протягом тижня очікуються короткочасні дощі
  Теги:
  Loading...