Мартін Брест
Мартін Брест 5 канал

План з датою отримання вакцини ніхто не бачив – Мартін Брест

Читайте по-русски
"Майстри спорту з боротьби" штучно занижують показник заражуваності, але в лікарнях дедалі більше місць зайнято хворими на коронавірус, вважає письменник

Влада досі не показала українцям план з конкретною датою отримання вакцини від коронавірусу, хоч він і має бути у її виробників.

Про це в ефірі ток-шоу "Країна" на "5 каналі" сказав письменник, учасник Російсько-української війни Мартін Брест.

"Ми чемпіони світу по боротьбі з ковідом, щоб ви знали. За версією чогось, хай буде WBO. Ми боремося з ним методом зміни протоколів, взяття аналізів, тому в нас падають показники заражуваності, але при цьому ростуть показники зайнятих ліжко-місць", – зазначив письменник.

"Про вакцини – десь має бути план. У нас зараз є дві вакцини, наскільки я розумію, після третього етапу їх тестування. І там ще на підході одна. Десь має бути план, в якому у власника вакцини має бути розписано: 25 грудня ми відправляємо в Англію, на Різдво. А десь там у березні отримає Україна. Ніхто не бачив цього списку, ніхто не бачив того плану", – наголосив Брест.

"Європейські країни заявляють – хлопці, спокійно, ми отримаємо такого числа. Всі озвучують якесь число, значить десь є якийсь список, в якому написана країна, номер місця в списку, кількість доз вакцини і дата. Ми цього не знаємо, нам цього ніхто не озвучує. Нам кажуть: "Ми ведемо переговори, все буде добре", – прокоментував письменник.

Дивіться повний запис програми "Країна":

Нагадаємо, згідно з планами Міністерства охорони здоров'я, початок масової вакцинації має стартувати в січні 2021-го, проте може зсунутися – залежно від постачання препаратів.

Загалом план передбачає прищепити до кінця 2022 року принаймні половину українців. 

Попередній матеріал
"Я звикла до тиску з боку влади": лікарка про те, як боролася з проблемами в медицині
Наступний матеріал
Річниця обміну: як живуть ті, хто повернувся додому, та коли чекати нових звільнень бранців Кремля
Loading...