Під Києвом відтворили звільнення Пирогова від німців (РЕПОРТАЖ)

  Реконструкція боїв під Києвом: українські військово-історичні клуби у селі Пирогові відтворили події шістдесяти-п`яти річної давнини. Тоді радянські війська визволяли українську столицю від фашистських загарбників.
  Пункт жандармерії. За цим постом захоплене німцями українське село Пирогів. На пункті пропуску теж німці - про свою роботу нікому нічого не розповідають - кажуть керівництво не дозволяє.

  За кілька метрів від пункту пропуску німецькі офіцери. Лагодять свою техніку. Мотоцикл хоч і відреставрований, але оригінальний з 1943 року.

  Несподівано для усіх у небі з`являються літаки. Це радянські льотчики прилетіти визволяти Пирогів. Після запеклих битв вони відвойовують село. Утім, німці так просто не здаються. Поблизу села чекає підмога. Хлопці хоч і розмовляють російською, утім у німецький формі. Вже наперед знають, що йдуть на неминучу смерть.

  Загалом на поле вийшли 600 бійців. Приблизно порівну з обох ворожих сторін. Для більшої схожості з подіями 65 річної давнини у солдатів копія тогочасної форми. А більшість одиниць техніки збереглися з 1943-го.

  Запекла боротьба тривала більш як півтори години. За цей час Пирогів кілька разів то ставав радянським, то знову німецьким. Стріляли як на справжній війні, от тільки патрони холості.

  Роман Сухан, 5 канал: "На полі бою як і 65 рокі тому. Стріляють танки, гинуть солдати. Відмінність в тому що сьогодні наперед відомий результат натупу. Втративши половину своїх військ радянськи солдати вщент розгромили німців і перемогли".

  Роман Сухан, Ілля та Максим Шинкаренки, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.39Мб)
  Попередній матеріал
  У Полтаві здорожчав хліб
  Наступний матеріал
  Служба зайнятості готується до напливу безробітних (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...