фото profi-forex.by

Під будівлею ДСНС мітингували з вимогою люстрації

  Люструвати керівництво Державної служби з надзвичайних ситуацій вимагали пікетувальники, які зранку прийшли до установи.


  Чільника "надзвичайників" Сергія Бочковського хотіли кинути у сміттєвий бак. Однак до будівлі, де, на думку людей, перебував чиновник, мітингарів не пустили.

  Близько 60-ти представників "Автомайдану", бізнесменів та колишніх працівників служби з надзвичайних ситуацій вигукували під стінами установи "Ганьба" та закликали до очищення структури від корупціонерів. Ляльку рятувальника зі світлиною керівника Держслужби Бочковського пікетувальники повісили. Також вимагали написати заяву про відставку від Олександра Максименка, який очолює Департамент з державного нагляду та контролю ДСНС.

  Пікетувальники запевняють – у них є докази корупційної діяльності посадовців. "Максименко – начальник Департаменту служби з надзвичайних ситуацій – торгує місцями, заставляє замовників відмовлятись від послуг організацій, які не сплачують хабарі, щоб вони відмовлялись на користь тих організацій, які у нього є кишенькові, які з ним співпрацюють, які йому дивляться в рота", – каже один із активістів, підприємець Євген Фадєєв.

  Сам Олександр Максименко у відповідь закликав дотримуватись законодавства: "Мабуть, треба розбиратись в законодавчому полі, я вважаю. Тому що так можна кожного люструвати. Треба на законодавчому рівні це питання вирішувати. Це моя особиста думка".

  Вимоги мітингарів прес-служба "надзвичайників" обіцяла передати керівництву. "Ми зберемо нараду з цього приводу, він дуже адекватна, нормальна людина, приймемо якісь рішення. Я думаю – позитивні рішення", – запевнила керівник прес-служби ДСНС Наталія Бистра.

  Попередній матеріал
  Нафта знову дешевшає
  Наступний матеріал
  Нові газові перемовини з Росією можуть відбутись наступного тижня
  Loading...