фото globallookpress.com

Нові газові перемовини з Росією можуть відбутись наступного тижня

  Газове питання представники України, Росії та ЄС обговорять вже на наступному тижні. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.


  Зустріч має відбутися в Брюсселі або в Берліні.

  Міністр зауважив: зараз Єврокомісія відпрацьовує компромісні пропозиції від української та російської сторін, що їх отримала напередодні.

  Нагадаємо, остання трьохстороння зустріч з газового питання відбулася 26 вересня у німецькому Берліні. Зі слів єврокомісара, сторони узгодили так званий "зимовий пакет". Згідно із документом, Україна до кінця року має сплатити російському "Газпрому" понад три мільярди доларів боргу. Росія ж в свою чергу зобов’язується поставити 5 мільярдів кубометрів "блакитного палива" по 385 доларів після погашення двох мільярдів.

  Однак у вітчизняному Міненерго заявили, що під час газових переговорів, що відбулися 26 вересня, українська сторона не отримала "прийнятної пропозиції" з російського боку. 

  Раніше тристороння зустріч по газових питаннях планувалась на 3 жовтня, після перемов представників України та ЄС без участі Росії, але вона не відбулася.

  Попередній матеріал
  Під будівлею ДСНС мітингували з вимогою люстрації
  Наступний матеріал
  На відпочинок до Кіровограду з Донецького аеропорту прибули "кіборги"
  Теги:
  Loading...