Канабіс

Петиція про легалайз медичного канабісу зібрала понад 25 тис. голосів – далі в Раду

Необхідну підтримку українців ця ініціатива отримала трохи більше, ніж за місяць

Петиція, що вимагає легалізації використання канабісу в медичних і наукових цілях, уже назбирала 25 тис. підписів, необхідних для її подальшого розгляду представниками влади. Про це свідчать дані з офіційного сайту Верховної Ради.

За останніми даними, ініціативу "Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини – захистити конституційні права громадян" підтримали вже 25 111 українців.

"Всі, хто нижче підписалися, вимагають законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту та ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетінгтона, герпесу, виразок, втрати ваги під час СНІДу, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу та багатьох інших важких хвороб", – зазначається у тексті петиції.

Ініціатива передбачає внесення відповідних змін до законодавства. Українці мають отримати доступ до використання ефективних медпрепаратів, зокрема і на основі конопель, переконані підписанти петиції.

Також вони наголошують на необхідності врегулювання питання легального обігу (придбання, зберігання, переміщення) продуктів, що містять канабіноїди. Зокрема, йдеться про хворих, які застосовують ці речовини виключно у медичних цілях за призначенням лікаря.

"Потрібно врегулювати законодавство, яке заперечує наукову істину. Вимагаємо полегшити страждання пацієнтів і захистити право громадян на гідне життя та доступ до сучасного і ефективного лікування", – пише автор петиції.

Додамо, що ініціативу зареєстрували 30 січня 2019 року. Потрібні 25 тис. голосів вона назбирала трохи більше, ніж за місяць.

Петиція про легалайз канабісу

Дивіться також фотогалерею: 

Як виглядає справжня нарколабораторія – фоторепортаж

Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/
Нарколабораторія метадону
/

Попередній матеріал
"Нікого не бив, нікого не ображав": організаторам сутичок у Черкасах обрали запобіжний захід
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради України – відео