"Перший пішов": одному із фігурантів "газової справи" призначили арешт і заставу 200 млн

  За клопотанням НАБУ підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 200 млн грн

  Про зрушення у розслідуванні гучної справи оголосив заступник генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

  У своєму Facebook він написав: "Перший пішов! Слідчим суддею задоволено відповідне клопотання детектива НАБ України, погодженого прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 200 млн грн керівникові одного з підприємств, задіяного в ланцюжку фактичного розкрадання українського газу".

  Антикорупційний прокурор додав: "Судовий розгляд наших клопотань про обрання запобіжних заходів щодо усіх учасників злочинної схеми триває. Прокурори САП зорієнтовані на принципове відстоювання позиції щодо обрання запобіжних заходів щодо кожного учасника. ДАЛІ БУДЕ..."

  Про чий арешт наразі йдеться – Назар Холодницький поки не уточнив. Не надали такої інформації і у НАБУ на запит "Української правди". Там лише зазначили, що наразі в суді триває розгляд клопотання щодо запобіжного заходу фігурантам справи "Укргазвидобування".

  Нагадаємо, раніше в ефірі "5 каналу" антикорупційного прокурора питали про перспективи арешту нардепа Онищенка.

  Попередній матеріал
  У Румунії перекинувся автобус із дітьми, є загиблі
  Наступний матеріал
  Експерт: За Мінськими угодами Росія є посередником, а не воюючою стороною

  Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні

  Холодницький: Ніхто в очі тобі не скаже, що буде перешкоджати, але дулю позаду скрутять

  Холодницький: Про "чорну бухгалтерію" ПР та можливий арешт народного депутата Онищенка

  Прокурор антикорупційної прокуратури повинен отримувати не менше 50 тис. грн на місяць - Холодницький