Зброя ООС
Зброя ООС 5 канал

"Пересуваються у формі РФ": як окупанти, вдаючи камінь, намагалися підступитися до позицій ЗСУ

Читайте по-русски
Терпіння та витримку українського війська випробовують стрілецькою зброєю

Ховаючись за спинами мирних мешканців окупованого села, російські найманці продовжують провокувати захисників маріупольського напрямку на Донеччині. Терпіння та витримку українського війська випробовують стрілецькою зброєю. Репортаж з маріупольського напрямку Олени Уланової.

Боєць із позивним "Тамада" родом із Закарпаття, до війни навчався в київському виші на режисера естради. Та російсько-українська війна змінила його плани. Три роки тому чоловік вирішив продовжити сімейні традиції та підписав контракт зі Збройними силами.

"Якось так сталося, в мене батьки воєнні, тому, мабуть, з дитинства до всього звик та й пішов. У нас в бригаді відношення до всіх нормальне. Тому так служиться нормально, якось вже звично", – каже військовослужбовець.

Уже декілька днів на позиціях тримається мінусова температура і сильний вітер. Тож бійці адаптуються до захисту позицій у зимових умовах.

"Ми зараз готуємось до зими. Це вже вдруге, коли мінус 10 морози вночі. Запасаємось дровами, гріємось. Вночі холодно, продивляємось, туман часто просідає, продивляємось в засоби нічного спостереження", – пояснює "Тамада".

На цій ділянці фронту позиції окупантів розташовані за пагорбом. Часто, користуючись темрявою, окупанти залазять на пагорб, відкривають вогонь зі стрілецької зброї у бік українських захисників і потім швидко тікають.

"Хочуть, щоб ми відкрили вогонь у відповідь. І потом будуть стріляти по селу і казати, що це винні військові України", – зауважує боєць "Барс".

На такі провокації окупантів бійці не реагують. Проте стежать за ворогом цілодобово. Російські ж найманці зухвало пересуваються окупованим селом, адже знають – українське військо вогонь по мирних мешканцях не відкриватиме.

"Пересуваються машини, люди в військовій формі. А в якій саме формі? В Російської Федерації формі. Це свідчить, що тут, на території російські війська", – зауважує армієць.

Нещодавно восьмеро російських окупантів спробували підступитися ближче. Та попри маскування, вартові одразу помітили ворога.

"Побачили, що камінь – така маскіровка в них була, маскування дуже хороше, – що камінь просто пересувається. Здійснили всі доповіді, відкрили вогонь. І вони тікали? Вони тікали, так. Вони просто не очікували, що ми їх можемо знайти", – розповідає "Барс".

Більше спроб підступитися до позицій українського війська російські найманці не робили. Проте зброя і засоби спостереження українських захисників завжди напоготові.

Олена Уланова, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Міни виробництва РФ розривались просто в будинках українців – ФОТО з Золотого

Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
/

 

Попередній матеріал
54 мільйони взяли, а причал не відновили: в Одеському порту СБУ і ГПУ провели обшуки
Наступний матеріал
Рябошапка розповів про прокурора-хабарника із Затоки
Loading...