5 канал / Час. Підсумки тижня

"Паспортний туризм": журналісти показали, як мешканці окупованих ОРДЛО та Криму отримують українську "біометрику"

Удвічі збільшилась кількість людей з окупованих Росією територій ОРДЛО та Криму, які оформлюють українські біометричні закордонні паспорти. Про це йдеться у матеріалі "Часу. Підсумків тижня".

"Наскільки двері в Європу відкриті для тих, хто залишився на окупованих територіях? Якщо вони мають українські документи і пройдуть біометричне оформлення - цілком. І якщо на початку багато хто "скривився", особливо симпатики Росії, то зараз мешканці окупованих районів активно цікавляться біометричними паспортами. Ясна річ, миттєво з'явилися й ті, хто хочуть на тому "нагріти руки". Україна планує балансувати - біометрика для тих, хто під окупацією буде доступною, але перевірки стануть ретельнішими. А значить і кількість корупційних пропозицій може зрости",- йдеться в сюжеті.

Як відреагували на відкритий доступ до Європи мешканці Криму та ОРДЛО, і як на безвізі вже наживаються кмітливі - дивіться у короткому відео "Час. Підсумки тижня".

Раніше народний депутат Дмитро Тимчук повідомляв, що серед населення ОРДЛО різко зросла кількість охочих оформити біометричний паспорт громадянина України.  

Попередній матеріал
"Град з перепелине яйце": як на Сумщині лютував шквальний вітер
Наступний матеріал
Дейдея не поділили: як Луценко та Пинзеник у Верховній Раді сварилися
Loading...