Фото з соцмереж

У МінТОТ пояснили, як переселенці можуть отримати біометричні паспорти

  Одна з вимог – наявність довідки ВПО (внутрішньо переміщеної особи)

  Переселенці можуть отримати біометричні паспорти за місцем фактичного проживання. Про це заявила радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олеся Цибулько, інформує прес-служба МінТОТ.

  "Внутрішньо переміщеним особам отримати біометричні паспорти можна в пунктах надання адміністративних послуг, за наявності довідки ВПО", – розповіла Олеся Цибулько.

  Вона також додала: "Потрібно пам’ятати, що безвізовий режим не дає права працювати українцям на території ЄС. Можна знаходитись у країнах ЄС не більше 90 днів протягом 180 днів".

  Водночас, аналітик ГО "Європа без бар’єрів" Катерина Кульчицька зазначила: "Громадяни України повинні детально вивчити правила користування безвізовим режимом, щоб не допустити відмов у в’їзді до країн ЄС. Основні вимоги для громадян – це мати з собою біометричний паспорт і мати з собою документи, які підтверджують мету поїздки і умови перебування за кордоном. Дуже важливо, щоб людина могла чітко пояснити прикордонникам мету свого візиту". 

  Як повідомляв 5.UA, 6 квітня 2017 року Європарламент схвалив безвізовий режим з Україною, і того ж дня сервіси з оформлення документів припинили роботу: почасти через ажіотаж на біометричні паспорти, які потрібні для безвізового в'їзду до ЄС, а також через слідчі дії, що проводилися силовиками. 

  Нагадаємо також, що 17 травня в Страсбурзі у Європарламенті відбулася церемонія підписання законодавчого рішення про безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом. 

  Попередній матеріал
  У Харкові дівчинка вистрибнула з вікна школи
  Наступний матеріал
  Сутички на 9 травня у Дніпрі: поліція встановила 25 осіб, що брали участь у бійках
  Loading...