Омелян: вакуумні поїзди за технологією Hyperloop з'являться в Україні в найближчі 5 років

  Цьогоріч завершуються роботи з розробки попереднього ТЕО і наступного року має розпочатися конструювання тестової труби в Україні

  Першу лінію вакуумного поїзда за технологією Hyperloop може бути запущено в Україні в найближчі 5 років. Про це зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі з виконавчим директором компанії Hyperloop Transportation Technologies Дірком Альборном, повідомляє "УНІАН".

  "Вперше Hyperloop тестуватиметься на експериментальній ділянці в Тулузі. Перший комерційний запуск можливий у Тулузі. Я хочу, щоб у найближчі 5 років ми прийшли бодай до однієї лінії Hyperloop в Україні. Буде правильно провести переговори з партнерами в Китаї і Європейському Союзі і з'єднати Hyperloop доставку вантажів з Китаю до країн ЄС", – зауважив він.

  Також, міністр повідомив, що цьогоріч завершуються роботи з розробки попереднього ТЕО і наступного року має розпочатися конструювання тестової труби в Україні.

  "Будівництво тестового майданчика в Україні залежить від нашої співпраці з компанією HTT. Якщо ми бачитимемо доцільність відпрацювати тестування на існуючому майданчику в Тулузі (де компанія HTT будує Hyperloop- УНІАН), а в Україні вже будувати Hyperloop версії 2.0 або 3.0, то ми підемо цим шляхом. Все залежить від того, наскільки це буде економічно ефективним", – сказав Омелян.

  Міністр зазначив, що зараз розробка попереднього техніко-економічного обґрунтування здійснюється на волонтерських засадах.

  "Це ми робимо спільно з національною академією наук України. Поки що ми робимо це на волонтерських засадах. Без грошей", – уточнив Омелян.

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies (HTT) у сфері впровадження технології Hyperloop в Україні.

  Попередній матеріал
  Європарламент закликав РФ негайно звільнити Сенцова та інших українських політв'язнів – резолюція
  Наступний матеріал
  Денісова на перемовинах у Москві – РФ пропонує відвідати Сенцова лише після 22 червня

  Спільно з Nokia: Омелян планує впровадити цифрову інфраструктуру

  SpaceX має намір побудувати "Ракетний сад" у космічному центрі Кеннеді

  В Україні ввели жорсткі обмеження для застосування дронів та безпілотників

  Презентація Apple: які новинки скоро побачать користувачі

  Спільна робота: Японія і Китай планують розвивати технології для безпілотних авто

  Брифінг Володимира Омеляна та керівника "Укравтодору": "Ремонт автошляхів: аналіз по областях" – трансляція