Омелян про Hyperloop в Україні: "Досить весь час ремонтувати старе"

Україні необхідно зробити якісний стрибок – саме на це націлена транспортна стратегія-2030

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував проект спорудження в Україні тестового майданчика для вакуумного потяга Hyperloop та подальшого його впровадження.

"Ми не можемо весь час ремонтувати старе, весь час імпортувати старі технології та тішитися тим, що вони в нас є у використанні. Тому ми вийшли з ініціативою підтримати сучасні новітні транспортні засоби і типи транспорту, які тільки в розробці. Це Hyperloop, це електрокари. Вони тільки з'явилися у світі, і Україна одна з перших підтримала (інновації – 5.ua). Ми серед 10 країн світу, які найдинамічніше розвиваються на цьому ринку", – констатував міністр інфраструктури.

Він також додав: "Майбутнє – за сучасними видами транспорту, і нам необхідно зробити якісний стрибок. І на це націлена наша транспортна стратегія-2030".

Про що йдеться в цій стратегії – дивіться доклідніше у відео:

Нагадаємо, 14 червня Україна підписала меморандум із Hyperloop Transportation Technologies (HTT). За словами міністра інфраструктури, вакуумні поїзди за технологією Hyperloop з'являться в Україні в найближчі 5 років. Цьогоріч завершуються роботи з розробки попереднього ТЕО, і наступного року має розпочатися конструювання тестової труби в Україні.

Попередній матеріал
"Голову не можна підвести, вбивають миттєво": репортаж із позицій 24-ї ОМБр
Наступний матеріал
"Поліграф" з "Армія FM": яким буде курс державного управління для ветеранів АТО