радіодиктант з української мови
радіодиктант з української мови Скріншот відео

Оголосили переможців радіодиктанту національної єдності

  Читайте по-русски
  Жодної помилки не зробила 74-річна лікарка-бактеріолог зі Львова

  Перший канал Українського радіо визначив 17 переможців Радіодиктанту національної єдності з 13,8 тисяч електронних листів та 2 тисяч – паперових.

  Про це в ефірі "UA: Українське радіо" сказав член правління НСТУ Дмитро Хоркін.

  "Ми готові оголосити переможців – їх 17. Без жодної помилки в нас є один лист – від нашої радіослухачки Гоянюк", – сказав Хоркін.

  У довідці 74-річна переможниця зі Львова повідомила про себе, що писала радіодиктант удвадцяте, а за освітою вона – лікарка-бактеріолог.

  "З однією помилкою написала радіослухачка Анна. З двома помилками – 15 листів. Це теж переможці", – сказав Хоркін і назвав їхні імена.

  Ведучий Роман Коляда додав, що переможці отримають книжки "Антологія української поезії" та збірки поезій Ліни Костенко, які надав автор тексту диктанту – поет і видавець Іван Малкович.

  Також будуть призи від Спільноти відповідального вчительства – це книжка Світлани Тараторіної "Оця Марія звірів малювала" про видатну українську художницю Марію Примаченко.

  Окрему нагороду отримають учасники, які писали диктант шрифтом Брайля. Їхні роботи на волонтерських засадах перевірила Марина Потеляхіна, яка працює в Київській центральній спеціалізованій бібліотеці для сліпих ім. М. Островського. Подарунком для учасників з вадами зору стануть аудіокнижки, які записало UA: Радіо Культура.

  Також переможці зможуть відвідати головний офісний студійний комплекс Українського радіо на Хрещатику, 26.

  Текст радіодиктанту написав відомий поет і видавець Іван Малкович, а консультувала і редагувала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко. Зачитала радіодиктант актриса Римма Зюбіна.

  Нагадаємо, актриса Римма Зюбіна, яку обрали за за спокійний тембр голосу та інтонацію, розповіла, як готувалася начитувати диктант.

  Попередній матеріал
  Протягом доби бойовики двічі обстріляли позиції українських військових
  Наступний матеріал
  Компанія Pfizer опублікувала звіт про побічні ефекти вакцини від коронавірусу
  Loading...