Український закон про державну мову набув чинності
Український закон про державну мову набув чинності 5 канал

"Мова – це фундамент державності, це наша національна зброя" – Порошенко

  Читайте по-русски
  Політик наголошує, що для захисту української мови потрібно докладати всіх зусиль

  П'ятий президент України Петро Порошенко привітав українську націю з Днем писемності та мови. Він зазначив, що розвиток української мови створює проблеми лише для країни-агресора Росії. А воювати з мовою – це те саме, що воювати з Україною, переконаний лідер партії "Європейська солідарність". Про це повідомляє пресслужба політсили.

  "Сьогодні Україна відзначає День писемності та мови. Мова – це фундамент державності, це наша національна зброя... Сам факт ухвалення і підписання Закону про мову є блискучою перемогою на культурному фронті. Саме на фронті, бо мова, культура, мистецтво, інформаційний простір для нас – поле боротьби за єдність, за цінності і наше спільне майбутнє у вільній Україні", – наголосив політик.

  "На жаль, у нашій країні є люди, які систематично воюють з нашою мовою. Впевнений, це те ж саме, що воювати, власне, з Україною. Адже в українському суспільстві розвиток і захист нашої мови не створює проблем. Проблему це питання становить лише для країни-агресора", – зазначив Порошенко.

  Він переконаний, що держава має бути завжди готова докласти зусиль для належного функціонування мови.

  "В умовах повної неспроможності влади це зробити, я твердо заявляю, що я і моя команда будемо захищати від будь-яких спроб наступу на мову", – додав він.

  "Вітаю усіх українців зі святом! Вчіть українську, шануйте її та поважайте. Слава Україні!" – наголосив Петро Порошенко.

  Раніше 5.ua розповідав про те, що у Дніпрі студентка вишу поскаржилася на викладача, бо той відмовився читати лекцію українською мовою.

  Попередній матеріал
  У ЗМІ з'явилась інформація, що дружина Дональда Трампа планує розлучитися з політиком
  Наступний матеріал
  Консультативна перехідна рада рекомендувала Трампу готуватися до передачі влади Байдену
  Loading...