Хуг на Донбасі
Хуг на Донбасі фото прес-центр АТО

ОБСЄ та СЦКК намітили нову дату розведення сил у Станиці Луганській

Напередодні заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг з робочою поїздкою навідався на схід, де узгодив ключові для зони АТО питання

Напередодні Александр Хуг провів зустріч з командою СЦКК, у ході якої обговорив питання безпеки та припинення вогню, покращення взаємодії з представниками Моніторингової місії ОБСЄ, вирішення гуманітарних та соціальних програм. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Як зазначається, Хуг окремо наголосив на необхідності реалізації Рамкового рішення щодо розведення сил та засобів на ділянці №1 "Станиця Луганська". На його думку, це має сприяти підвищенню рівня безпеки на КПВВ. Він також висловив готовність надати максимальне сприяння у цьому процесі.

Своєю чергою керівник української сторони СЦКК генерал-майор Богдан Бондар також висловив глибоке занепокоєння продовженням порушення режиму припинення вогню незаконними збройними формуваннями ОРЛО.

"Відповідно до Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил та засобів, для початку процесу розведення режим тиші на ділянці має бути витримано сім діб. Однак, 9 жовтня українською стороною СЦКК було зафіксовано випадок порушення режиму припинення вогню з боку НЗФ ОРЛО, про що невідкладно інформувалась СММ ОБСЄ. Тепер можлива дата розведення сторін – 18 жовтня 2017 року", – зазначається в повідомленні.

Крім того, українська сторона СЦКК поінформувала Хуга про зрив відкриття КПВВ "Золоте" керівництвом ОРЛО, що є "прямим свідченням його безвідповідального ставлення до населення регіону, зневаги до переговорного процесу, небажання виконувати Мінські домовленості".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Пейзажі війни": бойовий підрозділ поділився фото з передових позицій

Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни

Попередній матеріал
10 років робіт: На реставрацію Маріїнського палацу додатково виділили 200 млн грн
Наступний матеріал
"Інтеграція ЗСУ в логістичну організацію НАТО": Україна отримала доступ до бази даних Альянсу
Loading...