Станиця Луганська
Станиця Луганська 5 канал

Після місяця "тиші": на околицях Станиці Луганської активізувалися окупанти

Поки одні чатують, інші – будують: масштабною пожежею в Малинівському лісництві зачепило і військові позиції

На Луганщині бойовики активізувалися на околицях Станиці Луганської. Зокрема, у ніч проти вівторка, 5 вересня, відкрили вогонь по кількох опорних пунктах поблизу села Малинове. Крім обстрілів, армійці там мають ще один клопіт – відновлення пошкоджених масштабною лісовою пожежею позицій. Докладно – кореспондент "5 каналу".

Поблизу Малинового обстрілів не було чутно понад місяць. Однак у ніч проти вівторка відносну тишу бойовики порушили. "Протягом двох годин обстрілювали нас з мінометів… По звуку – 80-ті й, можливо, використовували РПГ", – розповіда боєць "Скіф".

Загострення поблизу Малинового армійці пов'язують із ротацією у ворожому стані. Щоб викрити вогневі точки, найманці провокують військових на вогонь у відповідь. Збройні сили на провокації не піддаються, однак і пильності не втрачають.

Поки одні чатують, інші – будують. Масштабна пожежа в Малинівському лісництві відбулася наприкінці серпня. Тоді згоріло майже 200 гектарів лісу. Зачепило вогнем і військові позиції Боєць із позивним "Сонце" пригадує, приборкували полум'я дві доби: "Одне сонце палить, друге "Сонце", гасить!.. Ми піднялись всі, взяли штикові лопати. Гасимо з одної сторони, закидаємо його по землі. Верхом іде пал. І за нами 20 метрів навколо уже так само іде пал".

Під час пожежі згоріла їдальня і був пошкоджений склад із харчами. Його вже відновили, а от їдальню – лагодять. Роботи хочуть завершити за кілька днів.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

"Охоплені вогнем": у штабі показали, як саме терористи "дотримуються" тиші – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Експерт прокоментувала суд Росії над українським пенсіонером
Наступний матеріал
Нові килими у фойє та "обмін люб'язностями" в залі: яким був перший день роботи Ради після канікул
Loading...