Кіберполіція виявила в соцмережах небезпечні групи cybercrime.gov.ua

ОБСЄ передала кіберполіції України 200 одиниць новітньої техніки

Іноземним фахівцям також запропонували стати викладачами для майбутніх українських поліцейських

Представники Координації проектів ОБСЄ в Україні та Посольства Великої Британії передали підрозділам кіберполіції України майже 200 одиниць спеціалізованої техніки. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Ми дякуємо іноземним партнерам за підтримку, яку вони нам надають. Звісно, в сучасних умовах важливо, щоб наші спеціалісти працювали з новітнім обладнанням, бо, як засвідчила практика, кіберзагрози не мають меж та кордонів. Я переконаний, що ми маємо налагоджувати роботу з нашими іноземними партнерами та спільними зусиллями долати виклики в цій сфері", - відзначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Крім того, чільник Нацполціції України Сергій Князєв наголосив, що надана техніка дасть змогу швидше реагувати на кіберзагрози, та запропонував фахівцям із закордону стати викладачами для майбутніх поліцейських.

"Поліція тільки виграє, якщо наша взаємодія продовжиться. Можливо, ви будете зацікавлені долучитися до роботи з реформування поліцейської освіти. Не так давно я анонсував створення в Україні першої Поліцейської академії. І буду радий запросити фахівців із закордону викладачами", - заявив Князєв.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф підкреслила, що навчання у Харкові та тренінги в Києві, які пройшли за участі британських експертів, сприяли опануванню українськими кіберполіцейським нових навичок та вмінь.

"Сьогодні, в ХХІ столітті, кіберзлочинність набирає обертів. Зараз дуже поширені випадки вимагання онлайн-грошей. І це набагато простіше зробити, ніж фізично. Ми визнаємо, що така проблема є і у Великій Британії. Тому ми надзвичайно раді, що в нас є можливість разом із Україною боротися і бути пильними стосовно кіберзлочинності", - відзначила посол. 

Вона переконана, що нове обладнання допоможе застосовувати та закріплювати отримані знання в повсякденній роботі.

Як інформував 5.UA, 27 червня українські установи стали жертвами масштабної кібератаки, здійсненої за допомогою вірусу Petya.A. Пізніше інформація про ураження комп'ютерних систем стала надходити не тільки з України, а й з Великої Британії, Франції, Іспанії, Нідерландів та Індії.

А в НАТО пообіцяли, що Альянс допоможе Україні посилити кібероборону.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – трансляція
Наступний матеріал
Порошенко: РФ має залишатися в ізоляції, доки триває окупація України і Грузії
Loading...